Promocja: Samsung Galaxy S6 128GB (biały) za 2299 zł | Tabletowo.pl

Promocja: Samsung Galaxy S6 128GB (biały) za 2299 zł

Dołącz do dyskusji 0

Galaxy S6 razem z prezentacją Galaxy S7 stracił miano aktualnego flagowca Samsunga. Ma to jednak swoje plusy – wkrótce smartfon znacznie stanieje. Nawet mamy już tego pierwsze oznaki, a to za sprawą promocji przygotowanej przez x-kom.

Sklep bowiem sprzedaje w ramach Gorącego strzału Galaxy S6 w wersji ze 128 GB pamięcią wewnętrzną za 2299 złotych. Warto przypomnieć w tym miejscu, że smartfon nie obsługuje kart microSD, więc jest to idealne rozwiązanie do osób, które potrzebują naprawdę dużo miejsca na swoje pliki, a nie chcą korzystać z chmury.

W puli znalazło się łącznie 35 sztuk, z czego sprzedano już prawie dziesięć. Dzisiejsza promocja dotyczy wyłącznie białego wariantu kolorystycznego i trwa do dzisiaj (tj. 02.03.2016) do godziny 21:59:59. Jedna osoba może podczas jednej transakcji zakupić maksymalnie jedną sztukę Galaxy S6.

Jeśli nosiliście się z zamiarem kupienia zeszłorocznego flagowca Samsunga, to zapraszam do zapoznania się z jego wideorecenzją. Kasia testowała intensywnie ten model przez cztery miesiące, dzięki czemu mogła porównać, jak zmieniało się jego działanie przez ten czas. A niespodzianek jest kilka i warto o nich wiedzieć i być ich świadomym, decydując się na zakup Galaxy S6 (pod linkiem recenzja tekstowa).

Źródło: x-kom

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona