Dobra promocja: Galaxy S10e, S10 i S10 Plus z kodem rabatowym na 300 złotych

Samsung już jakiś czas temu chwalił się, że przedsprzedaż dziesiątych Galaktyk okazała się być wielkim sukcesem. Jeśli jednak wciąż nie zdecydowaliście się na zakup jednego z tych urządzeń, to nadarza się właśnie ku temu świetna okazja. Przy zakupie Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+ otrzymacie bowiem wartościowy gratis.

Urządzenia z rodziny Galaxy S10 wciąż trzymają cenę. Trudno się temu dziwić, bowiem smartfony debiutowały zaledwie kilka miesięcy temu. Jeśli chcielibyście cieszyć się jednym z tych produktów, a jednocześnie odrobinę zaoszczędzić (na kolejnych zakupach!), to z odsieczą przychodzi najnowsza promocja sieci Media Expert. Sieć nie kombinuje zbyt mocno i stawia na bardzo przejrzyste zasady gry, które można streścić w zaledwie trzech punktach:

Reklama
  1. Kup smartfon z najnowszej flagowej serii Samsunga: Galaxy S10e, Galaxy S10 lub Galaxy S10+.
  2. Po zakończeniu promocji odbierz kod rabatowy o wartości 300 złotych na kolejne zakupy w sklepie internetowym Media Expert – kod zostanie wysłany w ciągu 14 dni od zakończenia promocji (czym sklep chroni się przed osobami, które chcą kupić telefon, zwrócić go w ciągu dwóch tygodni, a mimo wszystko cieszyć się z bonu na kolejne zakupy).
  3. Warto pamiętać, że promocja obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym Media Expert, a ważność kodu obniżającego kolejne zakupy o 300 złotych, to 3 miesiące od daty wysyłki do klienta.
promocja na smartfony Samsunga z serii Galaxy S10 - kod rabatowy 300 złotych do wykorzystania w Media Expert
Fot: screen ze strony Media Expert

Z regulaminem promocji możecie zapoznać się pod tym linkiem. Jak zawsze w przypadku akcji promocyjnych polecam poświęcić te kilka minut z waszego życia na lekturę. Powinniście też wiedzieć, że jeśli chcecie cieszyć się z kodu rabatowego, musicie dokonać zakupu do piątego maja. Cieszy, że sklep nie wybiera tylko kilku wersji kolorystycznych, a obejmuje akcją cały asortyment z linii S10e/S10/S10+.

Listę smartfonów z kodem rabatowym znajdziecie tutaj.

Samsung Galaxy S10+ to flagowiec z krwi i kości, w którym… wciąż kilka rzeczy można ulepszyć (recenzja)

Kończąc, pozwolę sobie pokrótce zaakcentować główne różnice między Samsungiem Galaxy S10 a S10+. Jednocześnie zachęcam Was do zapoznania się z naszą recenzją Galaxy S10+, którą przygotowała Kasia. Główna oś zmian dotyczy wyświetlacza. „Zwykły” flagowiec zamyka się w przekątnej 6,1 cala, a wersja z Plusem oferuje ekran większy o 0,3 cala. Warto zauważyć też sporą różnicę w pojemności akumulatorów: 3400 mAh wobec 4100 mAh w wersji z plusem. No i wreszcie, kamerka selfie: S10-tka oferuje pojedynczy, 10-Mpix moduł, a droższa wersja flagowca kusi podwójną matrycą, na jaką składa się duet 10 Mpix + 8 Mpix. O pozostałych różnicach w tegorocznych Samsungach Galaxy S10 możecie przeczytać tutaj.

źródło: Media Expert, opr. własne