fot. Samsung

Promocja: kup Galaxy S10e, Galaxy S10 lub Galaxy S10+, a dostaniesz w prezencie ubezpieczenie ekranu na 3 miesiące

Nic tak nie skłania do zakupu jak obniżona cena, ale jest jeszcze za wcześnie, aby liczyć na to w przypadku Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+. Samsung postanowił jednak zachęcić do zakupu tegorocznych flagowców w inny sposób, a mianowicie dorzucając w prezencie ubezpieczenie wyświetlacza na trzy miesiące.

Reklama

Trzy miesiące ochrony ekranu za darmo

Aby skorzystać z oferty, trzeba w pierwszej kolejności oczywiście kupić Galaxy S10e, Galaxy S10 albo Galaxy S10+ u jednego z wybranych partnerów Samsunga (na liście znajduje się m.in. Media Expert) i aktywować go w okresie od 1 kwietnia do 28 kwietnia 2019 roku.

Reklama

Następnym krokiem jest zalogowanie się (lub zarejestrowanie) w aplikacji Samsung Members, dotknięcie banera promocyjnego i wypełnienie formularza. W ciągu 24 godzin przyjdzie certyfikat potwierdzający otrzymanie ochrony ubezpieczeniowej, która będzie ważna przez trzy miesiące i obejmowała wszystkie mechaniczne uszkodzenia ekranu, również te wynikające z winy użytkownika. Należy jednak pamiętać, że usterka zostanie usunięta bezpłatnie tylko jeden raz.

Dodatkowo, w ciągu 25 dni od aktywowania smartfona (ale nie później niż do 5 maja 2019 roku) świeżo upieczony właściciel może uzyskać kod, pozwalający przedłużyć ubezpieczenie wyświetlacza na kolejne 9 miesięcy w promocyjnej cenie 49 złotych.

Przy okazji Samsung nie zapomina też o tych, którzy kupili Galaxy S10e, Galaxy S10 lub Galaxy S10+ do 31 marca 2019 roku – oni także mogą przedłużyć ochronę ekranu na kolejnych 9 miesięcy, aczkolwiek w ich przypadku cena za ubezpieczenie wyświetlacza została ustalona już na 399 złotych.

fot. Samsung

Pakiet serwisowy Samsung Care+

Osoby, które kupią Galaxy S10e, Galaxy S10 lub Galaxy S10+ między 1 kwietnia 2019 roku a 31 marca 2020 roku, otrzymają również dostęp do dedykowanej infolinii, zdalne wsparcie oraz możliwość ekspresowej naprawy smartfona w wybranych punktach serwisowych.

Regulamin Promocji SAMSUNG CARE+. Edycja druga. (PDF)

Polecamy również – recenzja Samsunga Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10+ to flagowiec z krwi i kości, w którym… wciąż kilka rzeczy można ulepszyć (recenzja)

Źródło: informacja prasowa, Samsung