Samsung Odkup
źródło: Samsung

Samsung zachęca do zakupu Galaxy S10 i Galaxy S10+. Można odzyskać dodatkowe 400 zł

Wydawałoby się, że po premierze serii Galaxy S20 Samsung będzie starał się (intensywnym marketingiem) zwiększyć sprzedaż swoich najnowszych flagowców, ale producent jednak nie puszcza samopas tych z 2019 roku, mając nadzieję, że same się sprzedadzą. Do ich zakupu ma zachęcić nowa promocja, dzięki której klienci mogą odzyskać dodatkowe 400 złotych w ramach akcji Samsung Odkup.

Reklama

Promocja: odzyskaj dodatkowe 400 zł po zakupie Galaxy S10 lub Galaxy S10+

Ofertą promocyjną objęto modele Galaxy S10Galaxy S10+, najmniejszego Galaxy S10e już nie. Aby z niej skorzystać, najpierw trzeba (w okresie od 16 marca do 12 kwietnia 2020 roku) kupić smartfon u autoryzowanego partnera handlowego Samsunga (u jednego z operatorów komórkowych w Polsce bądź w sklepie z elektroniką, na przykład Media Expert). Kolejnym krokiem jest aktywacja urządzenia, tzn. uruchomienie go z włożoną doń kartą SIM na co najmniej pięć minut (koniecznie jest też połączenie z internetem) i zalogowanie się do aplikacji Samsung Members – należy to zrobić najpóźniej do 15 kwietnia 2020 roku.

Reklama

Po 14 dniach od aktywacji, kiedy upłynie okres, w którym można zwrócić smartfon do sklepu (w przypadku zakupów przez internet), we wspomnianej aplikacji wyświetli się baner – po jego kliknięciu użytkownik otrzyma kod, uprawniający do zwiększenia wyceny starego urządzenia w ramach akcji Samsung Odkup. Wspomniane dodatkowe 400 złotych można bowiem otrzymać tylko wtedy, gdy ktoś zdecyduje się pozbyć starszego telefonu. Voucher ważny będzie do 29 kwietnia 2020 roku. Ich liczba jest jednak ograniczona do 3800 sztuk.

źródło: Samsung

Aby wycenić i sprzedać stare urządzenie, należy wejść na dedykowaną stronę akcji Samsung Odkup i podać w pierwszej kolejności IMEI. Producent zastrzega, że nie wszystkie sprzęty może przyjąć – jeśli jesteście ciekawi, czy posiadany przez Was odkupi, możecie sprawdzić, czy znajduje się on na przygotowanej przez firmę liście (plik PFD). Wymieniono tam również dość stare modele, więc możliwe, że któryś z nich zalega Wam nieużywany w szufladzie.

Regulamin promocji „Samsung Odkup” (PDF)

Czy wciąż warto kupić Samsunga Galaxy S10+ rok po premierze?

Od premiery Samsunga Galaxy S10+ właśnie mija rok. Czy wciąż warto go kupić?

Źródło: Samsung

 1. Zakup w X na platformie All.
  Tak, że z tymi 14 dniami różnie wygląda :
  W jakim czasie mogę odstąpić od umowy bez podania przyczyny?
  Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy złożyć do sprzedającego w terminie 14 dni od daty otrzymania przedmiotu.

  Ile mam czasu na odesłanie towaru?
  Przedmiot odeślij maksymalnie w ciągu 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

    1. a po co?
     telefon otworzony uruchomony, dzialjacy przez 14 dni, z zassanym kuponem chcesz nazwac nowym i zwrocic jako taki do sklepu?

     To jakas marna prowokacja?
     Dziekuje.

 2. Przeczytajcie „instrukcję obsługi” promocji i się zastanówcie, czy nie powinna się nazywać: „jak wydymać smartfonowego laika”. Zaloguj się w aplikacji, kliknij w baner, pobierz kod, podaj IMEI, wyceń smartfon, wyślij itd. Co jeszcze? A może mam podać rozmiar pe..sa? Współczuję ludziom 50+, którzy dadzą się nabrać na tę proporcję.

 3. Nigdy nie zrozumiem zachwytów nad takimi „promocjami”.
  Ze znajomym kiedyś sprawdziliśmy te wyceny i na wolnym rynku dużo lepiej byśmy zarobili niż na tych „promocjach”.

   1. No rzeczywiście zwracam honor. SGS3 policzyło mi na 0zł, ale mimo wszystko dodatkowo jest możliwość zwrotu 400zł.

 4. Uważajcie na S10. Niektóre modele mają wadę fabryczna. Na pewno jest to model z 512GB. Przy włączonych 2 kartach sim co jakiś czas następuje brak transmisji danych pomimo widocznej ikony Internetu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama