smartfon Samsung Galaxy S10 smartwatch Samsung Galaxy Watch Active
fot. Samsung

Promocja: kup Galaxy S10/Galaxy S10+, a dostaniesz smartwatch Samsunga w prezencie

Samsung stara się, jak może napędzić sprzedaż smartfonów z serii Galaxy S10. Niewiele czasu upłynęło od ostatniej promocji, w ramach której można było otrzymać zwrot części gotówki wydanej na nowy telefon, a producent już zdecydował się na wprowadzenie kolejnej. Tym razem nagroda za zakup jest jednak rzeczowa.

A jest nią smart-zegarek Samsung Galaxy Watch Active. Ta usportowiona wersja Galaxy Watch stanowi bardzo praktyczne uzupełnienie możliwości koreańskich flagowców, zachowując przy tym ciekawe wzornictwo i niezły czas pracy na baterii, sięgający nawet kilku dni. Smartwatch pracuje pod kontrolą autorskiego systemu Samsunga – Tizen, z bogatą w aplikacje nakładką One UI, która dodatkowo pozwala użytkownikowi na szeroko zakrojoną personalizację.

Reklama
smartwatch Samsung Galaxy Watch Active
Samsung Galaxy Watch Active (fot. Andrzej Libiszewski / Tabletowo.pl)

Zasady promocji

Jak to przy promocjach Samsunga bywa, procedura uzyskania dodatkowej korzyści jest stosunkowo zawiła i wymaga przede wszystkim ścisłego dotrzymania określonych widełków czasowych. Właśnie dlatego poniżej przedstawiam poszczególne kroki, jakie należy wykonać, by cieszyć się gratisowym smartwatchem.

  1. Dokonaj zakupu smartfona Samsung Galaxy S10 lub Samsung Galaxy S10+ u jednego z partnerów handlowych Samsunga, na przykład w sieci Media Expert. Na zakup masz czas do 6 października 2019 roku włącznie.
  2. Do 9 października aktywuj smartfon, zarejestruj się w aplikacji Samsung Members oraz kliknij w baner promocyjny.
  3. Wypełnij poprawnie formularz zgłoszenia do promocji – masz na to czas maksymalnie do 11.10.2019 roku.
  4. Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia na adres wskazany w formularzu zostanie wysłany Galaxy Watch Active. Producent zaznacza, że liczba dostępnych zegarków jest ograniczona.

 

smartwatch Samsung Galaxy Watch Active
Samsung Galaxy Watch Active (fot. Tabletowo.pl)

Podsumowując, oferta przygotowana przez Samsunga wydaje się być korzystna. W cenie smartfona otrzymujemy bowiem smart-zegarek z prawdziwego zdarzenia, który standardowo kosztuje u autoryzowanych partnerów 899 złotych i pewnością spełni oczekiwania nawet bardziej wymagających użytkowników. Należy jednak pamiętać, że czas na wykonanie kolejnych kroków uprawniających do skorzystania z promocji nie jest długi, dlatego dobrze zrobić wszystko, co wymagane tuż po zakupie Galaxy S10 bądź Galaxy S10+.

Regulamin promocji „Galaxy S10 i S10+ z Galaxy Watch Active” (PDF)

Polecamy również – Recenzja Samsung Galaxy Watch Active

Samsung Galaxy Watch Active – estetyczny i ze sporymi możliwościami (recenzja)

Źródło: Samsung, Media Expert