Promocja: kup Galaxy Note 9, a Samsung zwróci Ci 500 złotych w gotówce

Po premierze flagowców z serii Galaxy S10 Galaxy Note 9 przestał być najświeższym (i najważniejszym) high-endem w ofercie Samsunga, nawet jeśli nie zdążył jeszcze doczekać się bezpośredniego następcy w postaci Galaxy Note 10. Producent jednak o nim nie zapomina – właśnie wystartował z promocją, dzięki której po zakupie tego modelu świeżo upieczony użytkownik może otrzymać 500 złotych zwrotu w gotówce.

To nie jest ulubiony typ promocji większości klientów, jednak nie sposób przejść obok niej obojętne – w końcu pół tysiąca złotych nie leży na ulicy. I chociaż potrzeba trochę zachodu, aby go zgarnąć, to w ostatecznym rozrachunku mimo wszystko warto, bowiem nie znam osoby, która pogardziłaby okazją do „przytulenia” pięciu stówek.

Reklama

Zwrot 500 złotych po zakupie Samsunga Galaxy Note 9

Jak działa promocja? W pierwszej kolejności oczywiście trzeba kupić Galaxy Note 9. Listę sklepów i operatorów biorących udział w akcji znajdziecie w zamieszczonym na samym dole tego artykułu regulaminie – wśród nich znajduje się m.in. Media Expert.

Aby spełnić warunki promocji, Samsunga Galaxy Note 9 należy kupić w dniach 25 marca – 7 kwietnia 2019 roku do godziny 23:59. W następnej kolejności smartfon trzeba aktywować, tj. uruchomić z aktywną kartą SIM na co najmniej 5 minut, podłączyć do internetu i zaakceptować postanowienia umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA), nie później niż do 10 kwietnia 2019 roku do godziny 23:59:59.

Kolejnym krokiem jest pobranie i zalogowanie się (lub zarejestrowanie) w aplikacji Samsung Members. Po 14 dniach wyświetli się bowiem w niej baner umożliwiający wygenerowanie specjalnego kodu, z którym następnie należy udać się do bankomatu sieci Euronet, aby dokonać wypłaty 500 złotych.

Dokładny opis poszczególnych kroków możecie zobaczyć na poniższej grafice:

Jak odebrać zwrot 500 złotych w gotówce po zakupie Samsunga Note 9 (fot. Samsung)

Pomimo że trzeba trochę zachodu, aby odebrać 500 złotych w gotówce, to zdecydowanie warto, bowiem – chyba każdy to przyzna – jest to całkiem pokaźna kwota. Biorąc pod uwagę fakt, że Galaxy Note 9 128 GB kosztuje od 3799 złotych (to cena w Media Expert – najniższa spośród sklepów biorących udział w promocji), a Galaxy Note 9 512 GB od 4899 złotych, to po uzyskaniu zwrotu ostatecznie za smartfon wyjdzie – odpowiednio – 3299 lub 4399 złotych. Przyznacie, że pierwsza cena jest wyjątkowo kusząca.

Regulamin Promocji „Premia Samsung Note 9” (PDF)

Polecamy również – recenzja Samsunga Galaxy Note 9

Recenzja Samsunga Galaxy Note 9. Jedni twierdzą, że nudny, inni – że prawie idealny. To jak to w końcu jest?