Cena Samsunga Galaxy Note 9 w Polsce spadła do naprawdę fajnego poziomu

Ceny flagowych smartfonów sprzedawanych w oficjalnej dystrybucji potrafią się długo utrzymywać. Dotyczy to między innymi topowych konstrukcji Samsunga. Na przykład za Galaxy Note 9 trzeba było dotąd w sklepach dać około 3500 zł. Teraz ceny obniżono o kilkaset złotych.

Nie każdy partner marki Samsung obniżył sklepowe ceny, ale uczyniło to większość z nich, co sugeruje, że do tego grona dołączą kolejni. W ten sposób, w zależności od dystrybutora, można zaoszczędzić kilka stówek.

Reklama

Na przykład w Media Expert Galaxy Note 9 w wersji 6 GB RAM/128 GB pamięci wewnętrznej kosztował 3698 zł, a edycja z 8 GB RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej – 4899 zł. Teraz, po obniżce wygląda to następująco:

Przechodząc do innych sklepów, możemy liczyć na bonusy – w wypadku sieci NEONET dostaniemy bon o wartości 275 lub 385 zł na zakupy (ale tylko 24.04.2019 r.), a x-kom dorzuca gratisowo ładowarkę bezprzewodową.

Samsung Galaxy Note 9 to kompletny flagowiec, który wyzbył się największego mankamentu poprzednika, czyli nienajwiększej baterii, oferując oprócz tego pełen pakiet funkcji z obsługą wszechstronnego rysika na czele. Zresztą, niedawno na zakup tego modelu zdecydował się nasz redakcyjny kolega Krzysiek. Jego wrażenia po przesiadce z Samsunga Galaxy S8 znajdziecie poniżej.

Samsung Galaxy Note 9 – czy migracja z Galaxy S8 była dobrym pomysłem?

źródło: Media Expert, gsmmaniak