Promocja na Samsunga Galaxy A70 w x-kom – mamy kod rabatowy dla Czytelników Tabletowo!

Artykuł sponsorowany

Święta to czas, który chętnie spędzamy w gronie rodzinnym. Kolację wigilijną przy dźwiękach kolęd wieńczy wzajemne wręczanie sobie prezentów. Warto z tej okazji pomyśleć np. o zakupie nowego smartfona, tym bardziej, że w x-kom Samsunga Galaxy A70 możecie teraz kupić o 150 złotych taniej dzięki unikalnemu kodowi rabatowemu specjalnie dla Czytelników Tabletowo!

Samsung Galaxy A70

Samsung Galaxy A70 przypadnie do gustu zwolennikom dużych ekranów, bowiem smartfon wyposażono w wyświetlacz Infinity U Super AMOLED o przekątnej aż 6,7 cala. Oprócz świetnego ekranu dotykowego, na pokładzie jest też sporo pamięci operacyjnej (6 GB) i bardzo dobry, potrójny aparat fotograficzny. Główny to aż 32 megapikseli, drugi to szerokokątny obiektyw, który doskonale sprawdzi się przy zdjęciach krajobrazu. Trzeci aparat 5 megapikseli odpowiada zaś za głębię ostrości. Dodatkowo smartfon wyposażony został w pojemny akumulator i technologię szybkiego ładowania. Dzięki temu podładujesz go w mgnieniu oka, kiedy bateria odmówi posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie

Promocja na Samsunga Galaxy A70 w x-kom dla Czytelników Tabletowo
Promocja na Samsunga Galaxy A70 w x-kom dla Czytelników Tabletowo

Samsung Galaxy A70 to zatem idealny prezent dla każdego, kto szuka smartfona z dużym wyświet­laczem AMOLED, długim czasem pracy na akumulatorze i dużą pamięcią.

Zasady promocji na Samsunga Galaxy A70

Aby skorzystać z promocji na stronie x-kom trzeba:

Akcja obowiązuje od 16 do 22 grudnia 2019 roku lub wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Oferta nie łączy się z innymi promocjami w x-kom.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem x-kom