Po co kupować jednego Galaxy A3 2017, skoro można wziąć dwa i za drugiego zapłacić tylko pół ceny? | Tabletowo.pl

Po co kupować jednego Galaxy A3 2017, skoro można wziąć dwa i za drugiego zapłacić tylko pół ceny?

Dołącz do dyskusji 0

W przyszłą środę, 14 lutego, wypadają Walentynki. Jak co roku, na pewno niejeden Walenty ma zagwozdkę, co kupić swojej Walentynce. Właśnie jednak pojawiła się ciekawa oferta, dzięki której można przy okazji również sobie sprawić przyjemność, bowiem przez najbliższych kilka dni przy zakupie w Komputroniku jednego Galaxy A3 2017 drugiego da się wziąć za pół ceny.

Galaxy A3 2017 to przedstawiciel niemal w całości unicestwionego gatunku kompaktowych smartfonów. Z moich obserwacji wynika, że wielu kobietom taki rozmiar odpowiada, ponieważ idealnie wpasowuje się w ich niewielkie rączki. Oczywiście nie brakuje pań, które wolą większe urządzenia, aczkolwiek jakoś odnoszę wrażenie, że to my, panowie mamy większe upodobanie do tzw. patelni, choć i tutaj znajdzie się niejeden wyjątek.

I tu właśnie przechodzimy do sedna. Jeżeli tak się dobraliście ze swoją drugą połówką, że oboje wolicie kompaktowe smartfony, to oferta Komputronika powinna Was zainteresować. Do 18 lutego 2018 roku przy zakupie jednego Galaxy A3 2017 drugiego można wziąć za pół ceny, o ile oczywiście wcześniej zapasy się nie wyczerpią. Dzięki temu za taki zestaw zapłacicie 1500 złotych, czyli w Waszej kieszeni zostanie aż 500 złotych!

Chociaż sam producent wymyślił tę ofertę specjalnie z myślą o Walentynkach, to naturalnie możecie zrobić z tymi smartfonami, co Wam się żywnie podoba, na przykład jeden dać ukochanej, a drugi mamie, siostrze lub odsprzedać znajomemu. Cokolwiek byście nie zrobili, i tak wyjdziecie na plus – czy to w formie bezcennej wdzięczności, czy pliku banknotów.

Polecamy również:

Recenzja Samsung Galaxy A3 2017

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona