fot. Pixabay

Jeżeli kochasz jeździć na rowerze, to MUSISZ mieć tę aplikację. Szczególnie, że teraz jest za darmo

Jeżeli ktoś uprawia jakąkolwiek aktywność fizyczną, to jest 99% prawdopodobieństwo, że w Sklepie Play znajdzie odpowiednią aplikację, umożliwiającą jej monitorowanie. Zapaleni rowerzyści również mają w czym wybierać. W dodatku teraz pojawiła się atrakcyjna oferta, dzięki której jeden z dedykowanych im programów mogą „wyrwać” zupełnie za darmo, podczas gdy normalnie trzeba za niego trochę zapłacić.

Osobiście nie jestem fanem dwóch kółek i nieszczególnie rozeznaję się w temacie dedykowanych rowerzystom aplikacji, ale mimo to jestem przekonany, że ta promocja zainteresuje część z Was. Jedną z nich, a dokładniej Runtastic Mountain Bike PRO można bowiem aktualnie pobrać ze Sklepu Play zupełnie za darmo. I piszę o tym nie bez powodu, ponieważ standardowo program jest płatny – jego cena wynosi 19,99 złotych. Czy to mało, czy dużo – niech każdy oceni według swoich kryteriów, jednak rzadko się zdarza, żeby dwie dyszki leżały na ziemi, więc wiecie, trochę żal nie skorzystać.

Z tego co widzę, Runtastic Mountain Bike PRO można pobrać za darmo jeszcze przez dwa dni, więc macie jeszcze czas, aby pobrać aplikację na swój smartfon i powiadomić o tej promocji swoich najbliższych i znajomych. Warto też dodać, że nawet jeśli usuniecie program z pamięci swojego urządzenia, to on nadal pozostanie przypisany do Waszego konta Google, więc dostajecie go na zawsze i możecie zainstalować go ponownie (bezpłatnie) także w przyszłości.

Przy okazji warto dodać, że Runtastic Mountain Bike PRO ma całkiem niezłe opinie w Sklepie Play i dość wysoką, ogólną ocenę (4,4 na z ponad 15 tysięcy głosów, ogromna większość to 5 i 4 gwiazdki). Na stronie sklepu znajdziecie pełny opis możliwości aplikacji i od razu zapowiem, że jest ich cała masa. Zapaleni rowerzyści powinni być więc ukontentowani. Chyba, że polecacie coś innego, lepszego (i również darmowego, ewentualnie w podobnej cenie)?

Źródło: Sklep Play dzięki @pedros_ole