Megapromocja w sklepie Huawei – router kupicie tam za 9 złotych! To jak za darmo!

Akcja „OkazjoWTORKI” w sklepie internetowym Huawei organizowana jest cyklicznie. W jej ramach zawsze otrzymujemy taniej jakieś przydatne urządzenie. Tym razem możemy dostać router, którego cena jest tak niska, że drożej wyjdzie nas… dokupienie do niego kabla!

Nieprawdopodobnie tani router Huawei w akcji „OkazjoWTORKI”

Huawei oferuje nam router o oznaczeniu modelu WS318n. Tylko 8 grudnia w godzinach od 9.00 do 21.00 lub do wyczerpania zapasów, można kupić wspomniane urządzenie za zaledwie 9 złotych! Nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że to najlepsza cena za ten sprzęt w polskim internecie.

W tej cenie routerowi Huawei niczego nie brakuje

Omawiany model routera to podstawowe narzędzie do zbudowania domowej sieci bezprzewodowej. Prosta i nowoczesna forma sprawia, że urządzenie nie będzie szpeciło nawet wystroju pomieszczenia rodem z katalogu sklepu meblowego.

Router dedykowany jest przede wszystkim użytkownikom, którym głównie zależy na komfortowym przeglądaniu zasobów sieci. Na pewno nie jest to model przeznaczony dla zaawansowanych klientów, chcących wykorzystać je do rozbudowy swojej sieci lokalnej.

Huawei WS318n

O niskiej półce cenowej tego urządzenia świadczy najlepiej jego specyfikacja. Komunikację przewodową zapewnia port WAN oraz dwa porty LAN (wszystkie w standardzie FastEthernet – do 100 Mb/s), natomiast łączność radiowa pracuje wyłącznie w standardzie Wi-Fi 4 (b/g/n) na częstotliwości 2,4 GHz. Brak portu USB uniemożliwia także wykorzystanie go jako serwera druku czy multimediów. Całość uzupełniają dwie anteny. Konfiguracja może być wykonywana przez panel administracyjny, jak i dedykowaną aplikację HiLink na urządzenia mobilne.

Nie jest to w żadnym wypadku sprzęt top-of-the-top, ale chętnych na urządzenie na pewno nie zabraknie. Radzimy się spieszyć – 9 złotych za router to praktycznie jak za darmo.

Promocyjnych urządzeń jest niewiele

Liczba sztuk promocyjnych została ograniczona do 150, więc zapas routerów najpewniej błyskawicznie się wyczerpie. Pośpiech jest wskazany. Do sklepu Huawei przejdziecie tędy.

AKTUALIZACJA

Zgodnie z informacją na stronie Huawei, pula urządzeń przeznaczonych na promocyjną sprzedaż już się wyczerpała.