Riptide GP2, czyli świetna i kultowa gra wyścigowa dostępna na Androida za darmo

A Riptide GP: Renegade jest w niezłej obniżce

W Riptide GP grałem kilka lat temu, kiedy miałem tablet Ainol Novo 7 Advanced (bardzo słaby sprzęt, chociaż miał coś, czego mi brakuje w moim Nexusie – port microHDMI). Powiem Wam szczerze, że bardzo się ucieszyłem, gdy zobaczyłem, że Riptide GP2 można wyrwać w Sklepie Play za darmo.

Riptide GP2 to nic innego, jak gra wyścigowa, choć nie taka „typowa”. Zamiast za kierownicą samochodu sportowego, zasiadamy za sterami skutera wodnego. Sterowanie jest dosyć proste i intuicyjne (jest dokładnie wyjaśnione w samouczku). No i należy zwrócić uwagę na świetną oprawę graficzną (pomimo tego, że gra nie jest najnowsza) i dźwiękową.

Oczywiście do gry możemy się zalogować poprzez Google Play Games – dzięki temu mamy możliwość zmierzyć się na wyniki ze znajomymi itd. Jest też tryb Multiplayer, pozwalający zaprosić do rozrywki naszych przyjaciół. Co ciekawe, gra oferuje jeszcze jeden tryb – gramy wtedy z współzawodnikami na podzielonym ekranie (niczym jak w Colin McRae Rally 02 – ci co grali, pamiętają o co chodzi).

Aby za darmo pobrać Riptide GP2, wystarczy odnaleźć aplikację w Sklepie Play lub kliknąć w >ten link<. Promocja trwa do wtorku (22 sierpnia) włącznie. Powiem Wam, że już od jakiegoś czasu planowałem zakup tej gry. Dobrze, że zwlekałem z zakupem, ponieważ właśnie zaoszczędziłem 7,89 złotych.

Przy okazji chciałbym wspomnieć o obniżce na nieco nowszą wersję tego tytułu, a mianowicie Riptide GP: Renegade. Normalnie gra ta kosztuje 10,99 złotych, ale do wtorku (22 sierpnia) można ją zakupić za 4,39 złotych. Różnice? Przede wszystkim lepsza grafika, która bardziej odpowiada dzisiejszym standardom. Znajdziecie także wiele innych nowości i usprawnień, choć warto się o nich dowiedzieć samemu. Aby zakupić aplikację, należy odnaleźć ją w Sklepie Play lub kliknąć w >ten link<.

Promocja na Riptide GP: Renegade