Pół miliona użytkowników Revolut w Polsce. Z tej okazji – darmowa karta i 10 zł dla nowych klientów

Revolut z pewnością jest przykładem startupu, który odniósł sukces. Ten brytyjski fintech zyskał sporą popularność także w Polsce. Z okazji osiągnięcia kolejnego progu liczby użytkowników, nowi klienci będą mogli dostać kartę płatniczą za darmo, a oprócz tego zyskać 10 zł w prezencie.

W Polsce z Revoluta korzysta już ponad 500000 osób, a co miesiąc przybywa kolejnych 50 tysięcy. Oddział firmy w naszym kraju stał się jednym z ważniejszych na świecie, co widoczne jest także po skali zatrudnienia. Podczas gdy centrala Revoluta w Londynie jest miejscem pracy dla 277 ludzi, tak w nowym krakowskim oddziale swoje biurka ma ponad 500 osób.

Reklama

Niedawno minęły cztery lata, odkąd Revolut zaczął działać. Z tej okazji oraz z powodu osiągnięcia liczby 500000 użytkowników w Polsce, postanowiono o uruchomieniu specjalnej promocji. Dzięki niej można zamówić kartę bez ponoszenia opłat, a dodatkowo już na start znajdzie się na niej 10 zł w prezencie. Oczywiście promocja dotyczy tylko tych, którzy nigdy dotąd nie korzystali z Revoluta. By wziąć udział w promocji, można skorzystać z tego linku.

W sumie, Revolut ma w Europie ponad 5 mln klientów, którzy od początku działania fintechu zdołali dokonać 500 milionów transakcji o łącznej wartości 75 mld dolarów. Firma ta, oraz podobne usługi, z pewnością wpłynęły na to, że obecnie banki coraz częściej oferują karty wielowalutowe. W ten sposób płacenie za zakupy podczas zagranicznych wojaży nie bije tak po portfelu jak w przypadku dość niekorzystnego przewalutowania przy płaceniu „zwykłą” kartą.

 

źródło: cashless.pl