Promocja: Redmi Note 5A za 280 złotych w Biedronce, ale radzę się pospieszyć!

Możliwość kupienia jakiegoś produktu za ułamek jego regularnej ceny jest naprawdę fajna, tym bardziej jeśli dotyczy to elektroniki. Tym razem w promocji jest Xiaomi Redmi Note 5A. Trzeba się jednak pospieszyć!

Sieć sklepów Biedronka wprowadziła właśnie promocję, w której całą drobną elektronikę przeceniono o 30%. Pod ten rabat zaliczają się również przeróżne telefony i smartfony. Jednym z nich jest Xiaomi Redmi Note 5A. Tak, Biedronka ma w swojej ofercie produkty marki Xiaomi.

Reklama

Dokładnie chodzi tutaj o podstawowy wariant wyposażony w 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Regularnie smartfon ten kosztuje 399 złotych, jednak wcześniej wspomniany rabat sprawia, że koszt smartfona w rzeczywistości wynosi jedynie 279,30 PLN. Promocja obowiązuje do jutra (13 czerwca).

(fot. Pepper, @karolowy)

W tytule mówię o pośpiechu. Jednak nie ze względu na to, że rabat ten kończy się już w środę, a ze względu na ograniczoną liczbę egzemplarzy przeznaczonych do sprzedaży. Jak się okazuje, w wielu sklepach Redmi Note 5A już nie ma na stanie. Warto sprawdzić, czy w Waszej, pobliskiej Biedronce, zachowała się jeszcze choć jedna sztuka tego modelu.

Liczę, że jednak komuś z Was uda się zakupić to urządzenie, bowiem Redmi Note 5A za taką cenę to naprawdę świetna okazja!

Regulamin promocji „-30% na drobną elektronikę” znajdziecie tutaj. Pod pozycją 309527 znajduje się smartfon Xiaomi Redmi Note 5A.

Źródło: Pepper (@karolowy)