Promocja: Random Heroes 2 za darmo w App Store

Random Heroes 2 to kontynuacja popularnej retro-platformówki autorstwa kanadyjskiego studia Ravenous Games. Tytuł ten zadebiutował w sklepie App Store 25 kwietnia 2013 roku. Kosztował wtedy niecałego dolara. Teraz, z okazji zbliżającej się premiery gry League of Evil 3, gra Random Heroes 2 została udostępniona za darmo, wszystkim użytkownikom produktów firmy Apple. Należy jednak pamiętać, że nadal daje nam ona liczne okazje do wydania dodatkowych pieniędzy w trakcie rozgrywki.

Sama gra składa się z 90 poziomów, które będziemy mogli zwiedzić wcielając się w jedną z 18 unikalnych postaci (wśród których znajdziemy również bohaterów innych gier studia Ravenous Games). Plansze są większe i bardziej rozbudowane niż te znane z pierwszej części gry. W eksterminacji przeciwników, którzy staną na naszej drodze pomoże nam arsenał 22 broni, z możliwością ulepszenia każdej z nich. Cechą charakterystyczną serii Random Heroes jest grafika utrzymana w stylu retro i prosta mechanika rozgrywki.

Random Heroes 2 dostępna jest za darmo w App Store. Firma Ravenous Games nie podaje jednak jak długo będzie trwała ta promocja.

http://youtu.be/SenuGcHrLZI