[Aktualizacja] Promocja: przewody micro USB, USB-C oraz Lightning dostępne w bardzo okazyjnych cenach | Tabletowo.pl

[Aktualizacja] Promocja: przewody micro USB, USB-C oraz Lightning dostępne w bardzo okazyjnych cenach

Dołącz do dyskusji 0

Nie ma co mówić – kabel to podstawowe akcesorium do każdego smartfona czy tabletu. To właśnie dzięki niemu możemy urządzenie naładować, jak i zgrać pliki na komputer. Warto więc mieć ich kilka(naście), bowiem bardzo łatwo o ich uszkodzenie lub zgubienie. Tak się składa, że pewne ich typy można teraz dostać w Chinach, a dokładnie w sklepie JoyBuy, w bardzo przystępnych cenach.

Micro USB

Choć kable micro USB powoli odchodzą do lamusa, to nadal mam w domu wiele urządzeń (na przykład tablet czy słuchawki), które obsługują ten standard. Dlatego też wyposażyłem się w dodatkowy przewód z właśnie taką wtyczką. Już jakiś czas temu zdecydowałem się na kabel od UGREEN i tak się składa, że znalazł się on ponownie w promocji.

Przewód ten jest gruby i naprawdę dobrze wykonany. Obsługuje również przeróżne standardy szybkiego ładowania. Jego długość wynosi aż półtora metra, a cena to jedyne 88 centów, czyli około 3,25 złotego. Oczywiście przesyłka jest w pełni darmowa.

Kliknij tutaj aby przejść do promocji.

USB typu C

Micro USB jest wypierane właśnie przez USB-C. Jak na razie posiadam tylko jedno urządzenie, które korzysta z tego standardu, a jest to mój smartfon. Ze względu na to, jak ważny jest to dla mnie sprzęt, takich kabli mam kilka. Tutaj również zdecydowałem się na markę UGREEN.

W tym przypadku długość kabla to standardowy jeden metr. Cena natomiast jest taka sama, czyli 0.88 USD, co daje 3,25 złotego. Tutaj również przesyłka jest darmowa.

Kliknij tutaj aby przejść do promocji.

Lightning

Kable z wtykiem Lightning przydadzą się tym posiadaczom urządzeń z logo nagryzionego jabłka. Tym razem jednak polecam Wam produkt marki Baseus. Co prawda, przewodu Lightning od nich nie mam, ale za to zakupiłem podobny USB-C, który sprawdza się całkiem dobrze i również sobie go chwalę.

Jego cena aktualnie wynosi 0,88 dolara amerykańskiego, co daje 3,25 złotego. Długość natomiast to dokładnie jeden metr. Przesyłka do Polski jest darmowa.

Kliknij tutaj aby przejść do promocji.

Ze sklepu JoyBuy korzystałem już wiele razy. Za każdym razem przesyłka docierała do mnie w maksymalnie trzy tygodnie. Ostatnio padł nawet rekord, gdzie produkt otrzymałem w 17 dni od wysłania. Myślę więc, że nie macie się czego obawiać.

Źródło: Pepper

Aktualizacja

Promocja na kable micro USB i Lightning zakończyła się. Natomiast na przewód USB-C nadal trwa obniżka, ale jego cena wynosi 0,99 USD, czyli około 3,67 złotego.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona