[Aktualizacja] Promocja: przewody micro USB, USB-C oraz Lightning dostępne w bardzo okazyjnych cenach 18
kabel micro USB (fot. Tabletowo.pl)

[Aktualizacja] Promocja: przewody micro USB, USB-C oraz Lightning dostępne w bardzo okazyjnych cenach

Nie ma co mówić – kabel to podstawowe akcesorium do każdego smartfona czy tabletu. To właśnie dzięki niemu możemy urządzenie naładować, jak i zgrać pliki na komputer. Warto więc mieć ich kilka(naście), bowiem bardzo łatwo o ich uszkodzenie lub zgubienie. Tak się składa, że pewne ich typy można teraz dostać w Chinach, a dokładnie w sklepie JoyBuy, w bardzo przystępnych cenach.

Micro USB

Choć kable micro USB powoli odchodzą do lamusa, to nadal mam w domu wiele urządzeń (na przykład tablet czy słuchawki), które obsługują ten standard. Dlatego też wyposażyłem się w dodatkowy przewód z właśnie taką wtyczką. Już jakiś czas temu zdecydowałem się na kabel od UGREEN i tak się składa, że znalazł się on ponownie w promocji.

Przewód ten jest gruby i naprawdę dobrze wykonany. Obsługuje również przeróżne standardy szybkiego ładowania. Jego długość wynosi aż półtora metra, a cena to jedyne 88 centów, czyli około 3,25 złotego. Oczywiście przesyłka jest w pełni darmowa.

[Aktualizacja] Promocja: przewody micro USB, USB-C oraz Lightning dostępne w bardzo okazyjnych cenach 19

Kliknij tutaj aby przejść do promocji.

USB typu C

Micro USB jest wypierane właśnie przez USB-C. Jak na razie posiadam tylko jedno urządzenie, które korzysta z tego standardu, a jest to mój smartfon. Ze względu na to, jak ważny jest to dla mnie sprzęt, takich kabli mam kilka. Tutaj również zdecydowałem się na markę UGREEN.

W tym przypadku długość kabla to standardowy jeden metr. Cena natomiast jest taka sama, czyli 0.88 USD, co daje 3,25 złotego. Tutaj również przesyłka jest darmowa.

[Aktualizacja] Promocja: przewody micro USB, USB-C oraz Lightning dostępne w bardzo okazyjnych cenach 20

Kliknij tutaj aby przejść do promocji.

Lightning

Kable z wtykiem Lightning przydadzą się tym posiadaczom urządzeń z logo nagryzionego jabłka. Tym razem jednak polecam Wam produkt marki Baseus. Co prawda, przewodu Lightning od nich nie mam, ale za to zakupiłem podobny USB-C, który sprawdza się całkiem dobrze i również sobie go chwalę.

Jego cena aktualnie wynosi 0,88 dolara amerykańskiego, co daje 3,25 złotego. Długość natomiast to dokładnie jeden metr. Przesyłka do Polski jest darmowa.

[Aktualizacja] Promocja: przewody micro USB, USB-C oraz Lightning dostępne w bardzo okazyjnych cenach 22

Kliknij tutaj aby przejść do promocji.

Ze sklepu JoyBuy korzystałem już wiele razy. Za każdym razem przesyłka docierała do mnie w maksymalnie trzy tygodnie. Ostatnio padł nawet rekord, gdzie produkt otrzymałem w 17 dni od wysłania. Myślę więc, że nie macie się czego obawiać.

Źródło: Pepper

Aktualizacja

Promocja na kable micro USB i Lightning zakończyła się. Natomiast na przewód USB-C nadal trwa obniżka, ale jego cena wynosi 0,99 USD, czyli około 3,67 złotego.