fot. Mi.com

Promocja: powerbank Xiaomi 10000 mAh drugiej generacji za jedyne 50 złotych. To świetna oferta!

Zbliża się lato, więc zapewne duża część Czytelników zastanawia się nad zakupem powerbanka. Jeśli Ty też, to nie czekaj, kup bank energii Xiaomi o pojemności 10000 mAh za niecałe 50 złotych już teraz!

Xiaomi – poza swoimi smartfonami – słynie również z powerbanków. Od kilku lat posiadam pierwszą generację banku energii o pojemności 10000 mAh, który służy mi do dzisiaj. Wydaje mi się, że nastał odpowiedni moment, aby go wymienić na nowszy model.

Reklama

Obecnie w sklepie LightInIheBox można kupić drugą generację powerbanka Xiaomi o pojemności 10000 mAh za niecałe 50 złotych. Chyba zgodzicie się ze mną, że w tej cenie ciężko o sprawdzony produkt z taką pojemnością akumulatora. Powerbank charakteryzuje się smukłą budową, która ma zaledwie 14,1 mm grubości. Ponadto jest wykonany z aluminium, które dodaje mu elegancji.

Xiaomi Powerbank 2 o pojemności 10000 mAh wyposażony jest też w dwa gniazda: jedno USB 2.0 (do którego podłącza się kabel do ładowania smartfona) i drugie microUSB (za pośrednictwem którego ładujemy powerbank). Stan naładowania akumulatora można sprawdzić za pomocą czterech diod, znajdujących się na górnej krawędzi – wystarczy przycisnąć przycisk. Jeśli podświetli się jedna dioda oznacza to, że w powerbanku jest 25% energii. Analogicznie: dwie diody to 50% energii, trzy diody 75% energii a cztery świecące się diody to 100% naładowanej baterii. Powerbank ładuje urządzenia z natężeniem 5V / 2A, 9V / 2A (wartość odpowiada standardowi Quick Charge 3.0 i Huawei Supercharge) oraz 12V / 1.5A.

W promocji dostępne są dwa kolory: czarny oraz srebrny. Ja polecałbym model koloru srebrnego, gdyż na nim nie będzie widać ewentualnych rys. Powerbank kosztuje w szybkiej wyprzedaży 13,99 dolarów, co po aktualnym kursie Revolut daje nam kwotę 49,98 złotych! Moim zdaniem naprawdę warto wydać tę kwotę na ten model banku energii Xiaomi w sklepie LightInTheBox. Promocja obowiązuje tylko do 8 maja 2018 roku do godziny 9:00.