Promocja: powerbank Xiaomi 10000 mAh drugiej generacji za jedyne 50 złotych. To świetna oferta! | Tabletowo.pl

Promocja: powerbank Xiaomi 10000 mAh drugiej generacji za jedyne 50 złotych. To świetna oferta!

Dołącz do dyskusji 0

Zbliża się lato, więc zapewne duża część Czytelników zastanawia się nad zakupem powerbanka. Jeśli Ty też, to nie czekaj, kup bank energii Xiaomi o pojemności 10000 mAh za niecałe 50 złotych już teraz!

Xiaomi – poza swoimi smartfonami – słynie również z powerbanków. Od kilku lat posiadam pierwszą generację banku energii o pojemności 10000 mAh, który służy mi do dzisiaj. Wydaje mi się, że nastał odpowiedni moment, aby go wymienić na nowszy model.

Obecnie w sklepie LightInIheBox można kupić drugą generację powerbanka Xiaomi o pojemności 10000 mAh za niecałe 50 złotych. Chyba zgodzicie się ze mną, że w tej cenie ciężko o sprawdzony produkt z taką pojemnością akumulatora. Powerbank charakteryzuje się smukłą budową, która ma zaledwie 14,1 mm grubości. Ponadto jest wykonany z aluminium, które dodaje mu elegancji.

Xiaomi Powerbank 2 o pojemności 10000 mAh wyposażony jest też w dwa gniazda: jedno USB 2.0 (do którego podłącza się kabel do ładowania smartfona) i drugie microUSB (za pośrednictwem którego ładujemy powerbank). Stan naładowania akumulatora można sprawdzić za pomocą czterech diod, znajdujących się na górnej krawędzi – wystarczy przycisnąć przycisk. Jeśli podświetli się jedna dioda oznacza to, że w powerbanku jest 25% energii. Analogicznie: dwie diody to 50% energii, trzy diody 75% energii a cztery świecące się diody to 100% naładowanej baterii. Powerbank ładuje urządzenia z natężeniem 5V / 2A, 9V / 2A (wartość odpowiada standardowi Quick Charge 3.0 i Huawei Supercharge) oraz 12V / 1.5A.

W promocji dostępne są dwa kolory: czarny oraz srebrny. Ja polecałbym model koloru srebrnego, gdyż na nim nie będzie widać ewentualnych rys. Powerbank kosztuje w szybkiej wyprzedaży 13,99 dolarów, co po aktualnym kursie Revolut daje nam kwotę 49,98 złotych! Moim zdaniem naprawdę warto wydać tę kwotę na ten model banku energii Xiaomi w sklepie LightInTheBox. Promocja obowiązuje tylko do 8 maja 2018 roku do godziny 9:00.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona