Promocja: Powerbank od firmy Baseus o pojemności 20000 mAh z Quick Charge do kupienia za ~78 złotych

Powerbank to naprawdę przydatny gadżet. Zwłaszcza taki, który nie tylko jest pojemny, ale oferuje również szybkie ładowanie. Firma Baseus (znana z dosyć porządnych i dobrych przewodów USB), ma w swojej ofercie bank energii, którego pojemność to aż 20 tysięcy mAh. Sprzęt ten wspiera też technologię Quick Charge 3.0. I właśnie można go kupić w bardzo dobrej cenie.

Trwająca właśnie promocja sprawia, że może być on świetną konkurencją dla ostatnio już nie tak tanich powerbanków od Xiaomi. Obowiązuje ona w sklepie AliExpress. Urządzenie jest dostępne w trzech wariantach kolorystycznych – białym, czarnym i czerwonym. Jego cena aktualnie wynosi 24,33 dolara amerykańskiego, czyli niecałe 89 złotych. Można jednak odebrać kupon sprzedawcy, który obniży koszt o dolara, co daje nam cenę około 85 złotych.

Reklama

To jednak nie koniec obniżek. Można też skorzystać z AliExpress Select Coupon, który obniży cenę o kolejne dwa dolary. Wtedy przyjdzie Ci zapłacić za sprzęt około 78 złotych. Wysyłka do Polski jest darmowa.

Powerbank ten cechuje się wieloma zaletami. Przede wszystkim ma wbudowaną zapinkę, a do tego ładuje się go za pomocą USB-C. Co równie fajne, sprzęt został wyposażony w dwa wejścia USB.

Źródło: Pepper