Promocja: Powerbank Baseus o pojemności 10000 mAh za zaledwie ~47 złotych 19

Promocja: Powerbank Baseus o pojemności 10000 mAh za zaledwie ~47 złotych

Już za kilka dni studenci pójdą na swoje pierwsze zajęcia i wykłady. No właśnie, wykłady, które potrafią trwać nawet 10 godzin. Wtedy przydać się może dobry powerbank, który w ciągu dnia pozwoli nam na podładowanie smartfona. Tak się składa, że do wyrwania jest całkiem dobra propozycja od dosyć znanej firmy Baseus i to w naprawdę przystępnej cenie.

W popularnym, chińskim sklepie AliExpress właśnie trwa promocja na powerbank od firmy Baseus. Przyznam szczerze, że jak na tak niewielką kwotę, jest to naprawdę świetna oferta. A więc do rzeczy.

Do kupienia jest powerbank Baseus o pojemności 10000 mAh w bardzo atrakcyjnej cenie, bowiem jedynie za 12,79 dolarów amerykańskich, czyli około 47 złotych (aktualny kurs w Revolut). Urządzenie można zakupić w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej. Co ważne, wysyłka do Polski jest całkowicie darmowa.

Sprzęt ten oferuje niewielkie rozmiary, w tym jedynie 1,5 centymetra grubości, wagę 181 gramów oraz wyświetlacz LCD, który pokazuje aktualny procent naładowania samego powerbanka. Niestety, urządzenie to wspiera ładowanie jedynie 5 V/2.1 A, a to oznacza, że nie obsługuje żadnej technologii szybkiego ładowania.

Promocja: Powerbank Baseus o pojemności 10000 mAh za zaledwie ~47 złotych 20

Pomimo tej wady uważam, że nadal jest to naprawdę świetna oferta. Tym bardziej, że powerbank ten jest lekki i niewielki, a dzięki tej promocji również naprawdę tani.

Źródło: Pepper