Tylko dzisiaj kupisz Xiaomi Mi Powerbank 2C 20000 mAh w świetnej cenie – nie zwlekaj! | Tabletowo.pl

Tylko dzisiaj kupisz Xiaomi Mi Powerbank 2C 20000 mAh w świetnej cenie – nie zwlekaj!

Dołącz do dyskusji 0

Powerbank to obowiązkowe akcesorium w plecaku każdego szanującego się geeka. Urządzenia, zaliczane do grupy „tych lepszych”, z pewnością produkuje Xiaomi. I tak się właśnie składa, że na jeden z oferty tego producenta jest promocja. Dokładnie chodzi tutaj o model Mi Powerbank 2C o pojemności aż 20000 mAh.

Jakiś czas temu już pisałem o promocji na ten sprzęt. W tekście zanzaczyłem jednak, że sklep LightInTheBox nie ma zbyt dobrej opinii, bowiem wiele zamówień zostaje anulowanych. Potwierdziły to również Wasze komentarze. Jeśli wtedy kogoś to powstrzymało przed zakupem, to teraz ma kolejną szansę na wejście w posiadanie tego sprzętu.

W sklepie AliExpress trwa właśnie promocja na wiele ciekawych urządzeń. Jednym z nich jest Xiaomi Mi Powerbank 2C o pojemności aż 20000 mAh. Dodatkowo sprzęt ten wspiera Quick Charge 3.0, co pozwala na szybkie naładowanie nie tylko urządzeń obsługujących tę technologię, ale również sprzętu od Huawei, wyposażonego w autorskie rozwiązanie Fast Charge (9 V/2 A).

Powerbank w sklepie AliExpress kosztuje własnie 23,91 USD. Niestety, musimy pokryć holenderską usługę pocztową, której koszt wynosi 3,16 dolara amerykańskiego. Ale spokojnie, da się taniej.

W tym momencie należy wejść na >tę stronę< i przydzielić sobie znajdujący się tam kupon. Teraz wracamy do aukcji, wybieramy pierwszą opcję kolorystyczną oraz wysyłkę z Chin i klikamy w Kup Teraz.

To sprawi, że przejdziemy do strony, na której podajemy swoje dane wysyłkowe oraz wybieramy metodę płatności. Jak możecie zauważyć, sklep automatycznie użył wcześniej przydzielony kupon, co obniżyło wartość zamówienia do 22,07 dolara amerykańskiego (około 81,74 zł).

Uwaga: promocja trwa do końca dzisiejszego (tj. piątek 31.08) dnia!

Źródło: Pepper

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona