Aż pół roku konta premium w usłudze Tidal – dla nowych użytkowników. Spróbować zawsze można

Nie ma co się oszukiwać – słuchanie muzyki z plików mp3 już powoli wymiera, a od dłuższego czasu dominują serwisy streamingowe, takie jak Spotify czy Tidal. Sam z tego pierwszego korzystam w wersji premium nieprzerwanie od 4 lat, a ogólnie – od 2012 roku. Jeśli jednak jeszcze nie mieliście okazji wypróbować tego typu usług, to mamy dla Was świetną ofertę. Już teraz możecie uruchomić darmowe 6 miesięcy konta premium w Tidal.

Reklama

Tidal, zaraz obok Spotify, to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. Jest on dostępny również w Polsce.

W dwóch pierwszych dniach września 2018 roku odbył się festiwal Made in America. Z tego też powodu Tidal rozdaje darmowe konta Premium na pół roku. To dokładnie ta sama oferta, o której pisałem w czerwcu. Jak widać, nikt jej jeszcze nie zakończył, więc…

Jak uzyskać darmowe 6 miesięcy konta premium w Tidal?

Wystarczy wejść na stronę rejestracji do usługi z >tego linku<. Następnie należy się zarejestrować i podać dane swojej karty płatniczej. Żadne środki nie powinny zostać pobrane. Po tych działaniach powinniśmy automatycznie przejść na plan premium, którego ważność kończy się dopiero za pół roku.

Można również przejść z tego planu na konto premium Hi-Fi, dzięki któremu będziemy mieli dostęp do muzyki w o wiele lepszej jakości. Wtedy jednak promocyjny okres zostanie skrócony do 3 miesięcy.

(fot. @Petesh na Pepper)

Od razu po rejestracji można wejść w ustawienia konta i zablokować subskrypcję, aby po zakończeniu okresu premium nie zostały automatycznie pobrane środki (tj. 19,99 złotych za każdy miesiąc). Wystarczy wejść w Zarządzaj kontem, a następnie w Subskrypcja. Tutaj należy kliknąć w Anuluj subskrypcję.

Co ważne, oferta ta jest dostępna tylko dla nowych użytkowników usługi. Ba! Nawet jeśli ktoś założy nowe konto, ale użyje karty płatniczej, która już wcześniej została dodana do serwisu, to nie uzyska on półrocznego konta premium.

Źródło: Pepper