Promocja: Plug Impact 2 za 699 złotych

Na początku ubiegłego miesiąca w sprzedaży zadebiutowała druga generacja tabletu Plug Impact, która oferuje znacznie szerszy wachlarz rozwiązań komunikacyjnych. Do tej pory, Impact 2 dostępny był w cenie 899 złotych, jednak z okazji drugich urodzin marki Plug, jego cena została znacznie obniżona i wynosi obecnie 699 złotych.

Plug Impact 2 napędzany jest przez dwurdzeniowy procesor AML8726 o częstotliwości taktowania 1,5 GHz, wspomagany przez 1 GB pamięci operacyjnej RAM i pracuje pod kontrolą systemu Google Android 4.1 Jelly Bean. Obraz prezentowany jest w tym przypadku na 7-calowym wyświetlaczu IPS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, zaś wszelkiego rodzaju dane i aplikacje można przechowywać we wbudowanej pamięci o pojemności 8 GB, którą poprzez slot kart microSD można rozbudować o maksymalnie 32 GB.

Tablet posiada także 2-megapikselowy aparat główny, kamerę frontową 0,3 Mpix, wyjście miniHDMI, port miniUSB, wyjście słuchawkowe mini-jack 3.5 mm, Wi-Fi (802.11 b/g/n) oraz akumulator o pojemności 3000 mAh. Na największą uwagę zasługuje jednak obecność odbiornika GPS, Bluetooth 2.1, jak również modemu 3G, współpracującego z Aero2 i umożliwiającego wykonywanie połączeń głosowych.

Warto pamiętać, iż promocja jest ograniczona czasowo i potrwa do końca marca bieżącego roku. Udział w niej, biorą wszystkie sklepy partnerskie marki Plug.

źródło: Plug