Promocja w Play: teraz opłacisz swoją fakturę przez aplikację Play24 bez prowizji 14

Promocja w Play: teraz opłacisz swoją fakturę przez aplikację Play24 bez prowizji

Klienci Play mogą opłacić fakturę za usługi na mnóstwo różnych sposobów. Jednym z nich jest uregulowanie rachunku za pośrednictwem aplikacji Play24. Dzięki nowej promocji, aktualnie można to zrobić za darmo.

Ogólnie są dwa rodzaje klientów. Pierwszy, który miesiąc w miesiąc samodzielnie wypełnia wszystkie pola i robi przelew z konta bankowego oraz drugi, który zleca uzupełnienie formularza automatom, a sam tylko klika przycisk „Zapłać”. Wygoda nie jest jednak darmowa – najczęściej wiąże się z koniecznością uiszczenia niewielkiej opłaty. W przypadku aplikacji Play24 również nie jest to całkowicie bezpłatne – pośrednik pobiera za to złotówkę.

Niektórzy mówią, że złotówka to dużo, inni natomiast godzą się ją „poświęcić” na rzecz wygody, z jaką się wiąże taki sposób regulowania należności wobec operatora. Jeżeli należycie do tej pierwszej grupy, to właśnie Play daje Wam okazję całkowicie za darmo przekonać się, jak to jest opłacić fakturę za usługi za pośrednictwem aplikacji Play24.

Warto jednak pamiętać, że promocja dotyczy wyłącznie przypadku uregulowania należności przez wspomniany program na Androida i iOS – za pośrednictwem strony internetowej już nie. W dodatku każdy klient może skorzystać z niej tylko jeden raz, ponieważ dotyczy to jedynie jednorazowej płatności. A do tego promocja ważna jest jedynie do końca tego, 2017 roku.

Przy okazji Play zapewnił, że jeżeli akcja promocyjna spotka się z dużym odzewem ze strony klientów (tzn. wiele osób z niej skorzysta), to spróbuje na stałe wyeliminować opłatę, chociaż jednocześnie nic nie obiecuje ;)

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2017/11/22/play-abonament-cykliczna-platnosc-karta-mastercard-rabat-5-zlotych/

Źródło: Blog Play