Promocja: Do wyrwania wiele płatnych paczek ikon całkowicie za darmo! Ale tylko przez kilka dni 20

Promocja: Do wyrwania wiele płatnych paczek ikon całkowicie za darmo! Ale tylko przez kilka dni

Zmiana ikon to jedna z podstawowych czynności, którą wykonujemy, gdy chcemy chociaż trochę odróżnić nasz smartfon od innych. Wiele paczek można pobrać w Sklepie Play za darmo, jednak te najciekawsze są niestety płatne. Na szczęście są momenty, w których można je ściągnąć w pełni bezpłatnie. Takowy właśnie się nadarzył, więc trzeba korzystać.

Promocja obejmuje następujące paczki ikon:

Jak widać, za darmo dostępnych jest naprawdę wiele paczek ikon. Są one bardzo różne, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Mi natomiast najbardziej podobają się te z Flix Icon Pixel – Icon Pack.

Promocja: Do wyrwania wiele płatnych paczek ikon całkowicie za darmo! Ale tylko przez kilka dni 21
Flix Pixel – Icon Pack

U mnie

Tak, jak napisałem w artykule o naszych smartfonach, prywatnie korzystam z Huawei P9. Od tego czasu zmienił się jednak nieco mój ekran domowy. Aktualnie korzystam z Nova Launcher Prime, czyli, według mnie, najlepszego launchera, dostępnego na Androida. Paczka ikon, która u mnie gości już od dawna, to O Icon Pack – cenię ją sobie nie tylko za świetne ikony, ale również za to, że wiele aplikacji, również polskich, ma swoje grafiki. Tapeta natomiast została przeze mnie odnaleziona w programie Wall of Frame. Gdyby ktoś pytał – widget kalendarza nazywa się Event Flow Calendar.

Promocja: Do wyrwania wiele płatnych paczek ikon całkowicie za darmo! Ale tylko przez kilka dni 22
Ekran domowy w moim Huawei P9

POLECAMY RÓWNIEŻ:

https://www.tabletowo.pl/2018/01/01/z-jakich-smartfonow-korzystaja-redaktorzy-tabletowo/

Źródło: Własne