Świetna gra od Electronic Arts dostępna na Androida za jedyne 50 groszy! | Tabletowo.pl

Świetna gra od Electronic Arts dostępna na Androida za jedyne 50 groszy!

Dołącz do dyskusji 0

Cotygodniowa promocja „za 50 groszy” jest pewnie znana większości z Was. Czasami się trafiają w przecenie aplikacje lepsze, czasami gorsze. Jak jest teraz? Według mnie bardzo ciekawie.

Plants vs. Zombies to znana gra od Electronic Arts (twórcy między innymi serii Need For Speed, a także BattlefieldThe Sims), która pojawiła się jeszcze w czasach klasycznych telefonów komórkowych. Dlaczego warto się nią zainteresować? Tytuł ten dostarcza nam to, co większość osób potrzebuje – prostą i interesującą rozrywkę. Plants vs. Zombies to swego rodzaju gra typu defender, gdzie rozstawiamy własne jednostki (a mam na myśli tutaj przeróżne rośliny), które mają bronić się przed zgrajami zombie.

W Sklepie Play znajdują się jeszcze inne wersje tego tytułu, które są bezpłatne. Więc po co płacić? – zapytacie zapewne. Otóż wydając zaledwie 50 groszy pozbywamy się wszelkich reklam oraz limitów. Tak, nadal w wielu grach można zauważyć limity ilości rozgrywek, które można wyłączyć tylko za pomocą pieniędzy.

Co ciekawe, jeśli jesteście aktywni na platformie Origin, to zauważycie, że Plants vs. Zombies są dostępne również na komputery. A więc jeśli jesteście fanem tej gry, to możecie ją mieć zawsze przy sobie :)

W tytuł ten grałem jeszcze gdy miałem zwykły telefon komórkowy. Pamiętam, że pomimo wielu wad, gra mnie bardzo wciągnęła. Stąd też moja nieukrywana radość, że postanowiono przecenić ten produkt. Aktualnie Plants vs. Zombies można wyrwać za 50 groszy w >Sklepie Play<.

Promocja trwa do poniedziałku (tj. 14 sierpnia) włącznie. Czy warto kupić tę grę? Według mnie tak.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona