Promocja: pad do konsoli Xbox One z grą Star Wars: Battlefront II gratis

Kontroler Microsoftu do Xboksa One jest uznawany za wygodniejszy w użyciu niż pad do PlayStation 4. Napisałem to zdanie tylko po to, żeby włożyć kij w mrowisko i szybko przejść do dobrej promocji, jaką dziś znajdziemy w internecie, na kontroler do XONE właśnie.

Nowe pady do Xboksa One kosztują zwykle więcej niż 200 złotych. W promocji Media Expert nie dostaniemy go co prawda taniej, ale w cenie 249 złotych zostaniemy obdarowani dodatkowym prezentem w postaci gry Star Wars: Battlefront II.

Samo SW: Battlefront II kosztuje obecnie prawie 100 złotych. Robiąc szybkie kalkulacje, można łato dojść do wniosku, że gdybyśmy chcieli kupić te dwie rzeczy osobno, musielibyśmy zapłacić przynajmniej 300 złotych, jeśli nie więcej. W przypadku skorzystania z poprzedniej oferty Media Expertu, trzeba byłoby przygotować się na wydatek 348 złotych. Oszczędności to przynajmniej 50 zł, a różnica między poprzednią ceną w tym sklepie a obecną, to blisko 100 zł.

Drugi pad do Xboksa One zawsze się przyda. Sklep reklamuje ten zestaw w radiu jako idealny prezent dla faceta na Walentynki. Jeśli więc płeć piękna szuka jakiegoś prezentu dla swojej drugiej połówki, będącej zapalonym graczem, to jest to jakiś pomysł. Nic nie stoi na przeszkodzie, by i kobiety skorzystały z tej promocji, jeśli do tego czasu nie miały okazji porobić piu! piu! Star Wars: Battlefront II.

źródło: Media Expert