Klienci Orange mają dobrze – wraca promocja „Gigabajty za gole”. Pierwszy darmowy pakiet już dziś

Rozpoczynają się eliminacje do piłkarskich mistrzostw Europy w piłce nożnej, i jest to dobra wiadomość nie tylko dla kibiców polskiej reprezentacji, która bierze w nich udział, ale także dla klientów sieci Orange – zarówno abonamentowych, jak i korzystających z ofert na kartę. Sieć rozdaje darmowe gigabajty, a wysokość pakietu danych będzie zależeć od tego, ile bramek uda się zdobyć polskim piłkarzom.

Warunki skorzystania z promocji są proste, choć Orange ograniczył ją tylko do tych, którzy pobiorą na swój smartfon aplikację Mój OrangePo zakończeniu wybranych spotkań reprezentacji Polski w ramach eliminacji do Euro 2020, wymagane jest skorzystanie z tej aplikacji, odszukanie w niej sekcję Moje Okazje. Następnie pobierzemy stamtąd jednorazowy kod, który będzie trzeba wysłać SMS-em na numer 233 (koszt za wysłanie wiadomości zgodna z obowiązującym w taryfie cennikiem).

Reklama

Gigabajty powinny zostać przypisane do konta w ciągu 24 godzin.

Za każdym razem, kiedy Pomarańczowi przydzielą darmowy pakiet danych (po meczu reprezentacji Polski), w aplikacji wygenerujemy inny, unikalny kod. Okres, w jakim będzie można go aktywować, będzie opublikowany na oficjalnym profilu Orange Polska na Facebooku.

Po aktywacji, pakiet będzie ważny przez 3 dni, i skorzystamy z niego w pierwszej kolejności, kiedy tylko zresetujemy połączenie z internetem (wyjątkiem jest tu taryfa biznesowa FIRMA, gdzie najpierw „zejdzie” pakiet abonamentowy, a dopiero potem załączany będzie promocyjny).

Co istotne, z promocji skorzystają zarówno osoby płacące abonament (w umowach standardowych oraz biznesowych), jak i użytkownicy Orange na Kartę.

Więcej szczegółów znajdziecie w Regulaminie.

 

źródło: GSMONLINE, Telepolis