Promocja: Xiaomi Mi Band 3 będzie dostępny za około 85 złotych, ale tylko pojutrze!

Mi Band 3 to najnowsza inteligentna opaska Xiaomi, którą zaprezentowano nieco ponad dwa miesiące temu. Niemalże od samego początku dość często można ją kupić w promocji, choć ceny zazwyczaj przekraczają próg stu złotych. Tym razem jednak będziemy mogli dostać ją za niespełna 85 złotych, ale tylko pojutrze (tj. 9 sierpnia 2018).

Reklama

Wszystkie generacje opasek od Xiaomi łaczy ta sama cecha – świetny stosunek jakości do ceny. Najnowszą, trzecią edycję tego produktu, w chińskich sklepach elektronicznych znajdziemy za ponad 100 złotych. To nie jest wysoka cena, tym bardziej, gdy pod uwagę weźmiemy to, co ten produkt oferuje. Wiadomo jednak, że zawsze da się coś kupić taniej.

Tak się składa, że sklep AliExpress przygotował specjalną wyprzedaż, podczas której klienci będą mogli po obniżonej cenie kupić również Xiaomi Mi Band 3. Cena opaski wynosić ma jedynie 22,99 dolarów amerykańskich, co w przeliczeniu na złotówki daje niecałe 85 złotych. Wyprzedaż rozpocznie się w czwartek (tj. 9 sierpnia) o godzinie 9:00 czasu polskiego.

Uwaga: w promocyjnej cenie dostępnych będzie tylko 6 tysięcy egzemplarzy Xiaomi Mi Band 3. Co ważne, jak na ten moment, aukcja pokazuje, że koszt wysyłki wynosi 1,16 USD (około 4 złote). Możliwe jednak, że w trakcie trwania wyprzedaży zostanie on obniżony do 0 złotych.

Nie chcesz polować? Okej, dla Ciebie też znajdzie się jakaś promocja

Jeśli nie chcesz czekać do czwartku i obawiasz się, że nie uda Ci się zakupić opaski na wyżej opisanej wyprzedaży, to nie martw się. W sklepie JoyBuy Xioami Mi Band 3 również został przeceniony i aktualnie kosztuje 24,99 dolarów amerykańskich, co daje niecałe 92 złote. Co równie ważne, wysyłka jest darmowa.

Z usług obydwu sklepów korzystałem i jestem z nich zadowolony. Przesyłki docierały do mnie w około 3 tygodnie, co jest dość dobrym wynikiem. Egzemplarze z jednej i drugiej okazji są wersjami chińskimi Xiaomi Mi Band 3, jednak nie jest to duży problem, bowiem bardzo łatwo przeinstalować oprogramowanie, które dodaje język angielski lub polski.

Źródło: Pepper: 1; 2