Promocja: Marzy Ci się OnePlus 6? To dobra okazja, żeby go kupić

Ptaszki ćwierkają, że OnePlus 6T ma pojawić się na rynku już w nadchodzących tygodniach, co ostudza zapał wielu osób poszukujących nowego smartfona. Są jednak tacy, którym nie zależy na zakupie najnowszego modelu, mają dość oczekiwania lub z jakichkolwiek innych przyczyn są zainteresowani zakupem smartfona dokładnie w tym momencie. Jeżeli jest wśród Was ktoś, kto jest właśnie w takiej sytuacji i śni mu się po nocach OnePlus 6, to powinien zainteresować się tą promocją.

Na samym początku pragnę jeszcze raz przestrzec wszystkich fanów najnowszych technologii, że wielkimi krokami zbliża się OnePlus 6T. Trudno jednak uważać, że dosłownie kilkumiesięczna szóstka jest w tym momencie modelem przestarzałym – to nadal bardzo silna pozycja na smartfonowym rynku, która może nie jest bezkompromisowa, ale na pewno trzyma się czołówki tego segmentu. Co ciekawe, w przypadku starego OnePlusa, trójki, nierzadko było tak, że ze względu na większe grono posiadaczy smartfona, nowości implementowane w oprogramowaniu pojawiały się chwilę wcześniej w model starszym.

Reklama

https://www.tabletowo.pl/2018/07/17/recenzja-test-opinia-oneplus-6/

Ale w tym wpisie nie chodzi o to, żeby zachęcać lub zniechęcać Was do danego urządzenia, a o poinformowanie Was o całkiem przyjemnej promocji na smartfona. OnePlus 6 w wariancie 6+64 GB kosztuje w polskiej dystrybucji 2499 złotych, a na stronie producenta trzeba zapłacić za niego 519 euro, czyli jakieś 2250 peelenów. Sklep Geekbuying proponuje tego samego smartfona, w wersji globalnej, z wysyłką z polskiego magazynu za 559,99 dolarów, a więc mniej więcej 2050 złotych.

Jak sami widzicie, oferta jest całkiem korzystna, bo zaoszczędzić można dwie stówki, a darmowa wysyłka z Polski kurierem DPD nie skazuje nas na wielotygodniowe oczekiwanie. Należy tylko mieć w pamięci, że dostępna jest wyłącznie wersja Mirror Black.

Jeśli jednak są wśród Was tacy, którzy nie boją się wysyłki z Hong Kongu, to dla takich osób, sklep Geekbuying przygotował jeszcze lepszą propozycję. Za globalną wersję smartfona w wersji 8+256 GB w kolorze Midnight Black zapłacić trzeba zaledwie 589,99 dolara, czyli niecałe 2200 złotych.

Również w tym przypadku wysyłka jest darmowa, choć oczywiście nie jest realizowana kurierem, a przy pomocy zwykłej paczki rejestrowanej. Oczywiście można dopłacić do lepszego, szybszego sposobu tranportu – jego koszt waha się między kilkoma a kilkunastoma dolarami. Należy również pamiętać, że w przypadku wysyłki z Hong Kongu, do kosztów naszego telefonu może zostać doliczony podatek VAT – problem ten nie dotyczy osób, które skorzystają z pierwszej oferty.