Promocja na tablety i inne sprzęty! Skłania do zastanowienia się, czy naprawdę takiego nie potrzebujesz

Tablety już od dawna nie są towarem pierwszej potrzeby, ale prawdą jest też, że przyjemnie ogląda się film lub czyta artykuły na ekranie większym niż te 6,5 cala w smartfonie. Dobrze więc, że od czasu do czasu w sklepach z elektroniką robią promocje na tego typu sprzęt.

Reklama

Promocja w Media Expert – laptopy, smartfony, tablety

Sklep Media Expert ruszył z szeregiem promocji, w których można kupić taniej popularną elektronikę. Choć tablety nie są już tak często wybieranymi urządzeniami jak kiedyś, wciąż znajdują się w ofercie, a czasem można znaleźć jakąś ciekawą propozycję.

Wszystkie tablety biorące udział w promocji, znajdziecie przechodząc na stronę Media Expert

Na przykład, wśród propozycji nich można znaleźć Huawei MediaPad T5 w wersji z modemem LTE. W innych sklepach ten sprzęt z ekranem 10 cali i o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli można kupić (w zależności od sklepu) w okolicach 900 zł. Media Expert oferuje go w cenie 819 zł.

Jeśli wolelibyśmy jednak wysupłać z kieszeni trochę więcej grosza, warto zerknąć na Lenovo Tab M10 10.3, również w opcji z LTE. To tablet z 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, co już na pewno zaspokoi potrzeby nawet bardziej wymagających kanapowych pochłaniaczy kultury. W tej opcji tablet kosztuje 1199 zł.

To tylko dwie tabletowe propozycje spośród wielu, jakie znajdziecie. Niższe ceny zyskało kilkanaście innych urządzeń z tego segmentu.

Jak wspomniałem na początku, tablety to nie jedyne urządzenia, jakie pojawiły się w promocji. Niższe ceny trafiły także do działów smartfonów i laptopów.

Tu sprawdzicie wszystkie sprzęty biorące udział w promocji Media Expert