oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H (źródło: Xiaomi)

Świetna promocja: Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H w niespotykanie niskiej cenie

Oczyszczacz powietrza to coraz częstszy widok w polskich domach. Jeśli rozważaliście wyposażenie swoich czterech kątów w takie urządzenie, to właśnie nadarza się wyjątkowa okazja, aby kupić nowego Xiaomi Mi Air Purifier 3H w niespotykanie niskiej cenie.

Xiaomi Mi Air Purifier 3H – specyfikacja

Model ten charakteryzuje się Clean Air Delivery Rate (CADR) na poziomie 380 m³/h, co ma zapewnić aż 6660 litrów czystego powietrza na minutę. Jak deklaruje producent, Xiaomi Mi Air Purifier 3H może pochwalić się o 22% wyższą wydajnością niż Mi Air Purifier 2S, który w oficjalnej polskiej dystrybucji kosztuje obecnie ~600 złotych (ceny różnią się w zależności od sklepu). Urządzenie z powodzeniem oczyści powietrze z kurzu, pyłków i innych zanieczyszczeń w pomieszczeniach o powierzchni do 45 m².

Reklama

Mimo potężnej wydajności, Xiaomi Mi Air Purifier 3H nie jest przesadnie duży – jego wymiary to 520x240x240 mm (wysokość x szerokość x głębokość). Całość waży 4,8 kg, więc użytkownicy nie będą mieli problemu z przestawianiem go. Kabel zasilający ma z kolei długość 1,5 metra. Urządzenie wykorzystuje dwie metody oczyszczania: adsorpcję i filtr mechaniczny. Według deklaracji, sprzęt wyłapuje 100% dużych cząsteczek oraz 99,97% cząsteczek do 2,5 μm, bakterii, metali ciężkich, substancji organicznych i cząsteczek do 0,3 μm.

Xiaomi Mi Air Purifier 3H ma też dotykowy wyświetlacz OLED, za pomocą którego można sterować oczyszczaczem (do wyboru jest sześć trybów: ulubiony, nocny i automatyczny oraz niskie, średnie i wysokie obroty). Dookoła niego znajduje się podświetlana obręcz informująca o o bieżącym poziomie zanieczyszczenia powietrza. Urządzeniem da się również zarządzać przez dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne o nazwie Mi Home App, możliwa jest także obsługa głosowa za pośrednictwem Asystenta Google i Amazon Alexa.

oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H (źródło: Xiaomi)

Xiaomi Mi Air Purifier 3H – cena, promocja

Model ten dopiero wchodzi do sprzedaży w Polsce. Jego sugerowaną cenę w oficjalnej polskiej dystrybucji ustalono na 699 złotych, więc jest droższy o około 100 złotych od Mi Air Purifier 2S. Tylko dziś będziecie mogli jednak kupić Xiaomi Mi Air Purifier 3H za zaledwie 499 złotych, bowiem o godzinie 10:00 w sklepie Mi-home.pl wystartuje tzw. błyskawiczna wyprzedaż (flash sale). Liczba dostępnych egzemplarzy z pewnością będzie ograniczona, więc trzeba szybko podejmować decyzję o zakupie.

Aktualizacja:Urządzenie wyprzedało się w mgnieniu oka – już nie jest dostępne w promocyjnej cenie. Xiaomi Polska dorzuciło do puli dodatkowych 800 sztuk, więc ponownie można kupić ten sprzęt. Ponownie wyprzedano wszystkie dostępne egzemplarze.