Nareszcie! Nova Launcher Prime do kupienia za jedyne 1,79 zł!

Nova Launcher to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych aplikacji tego typu. Już od kilku lat wiele osób chwali ją sobie za stabilność oraz ogromne możliwości personalizacji. Również i ja korzystam z tego programu (w wersji płatnej) od 3-4 lat. Raz na jakiś czas wersja premium aplikacji – Nova Prime – jest dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie. Tak właśnie stało się i teraz.

Reklama

Nova Launcher to według mnie najlepszy launcher dostępny na Androida. Korzystam z niego na wielu urządzeniach już od kilku ładnych lat. Raz w roku, zazwyczaj na Święta Bożego Narodzenia, TeslaCoil – firma odpowiedzialna za stworzenie tego programu – przygotowuje specjalną ofertę, dzięki której możemy wyposażyć się w wersję premium aplikacji o wiele taniej.

A co daje nam wersja premium aplikacji? Odblokowuje ona elementy, które są niedostępne w standardowej wersji programu. Użytkownik Nova Prime może uruchomić i dowolnie skonfigurować gesty. Ja korzystam z dwóch. Jeden to pociągnięcie od góry do dołu, które uruchamia wyszukiwarkę aplikacji, a drugi to podwójne puknięcie w ekran, co uruchamia akcję Dodaj nowe zadanie w aplikacji Todoist.

Gest związany z Todoist

Poza gestami, użytkownik może uruchomić licznik nieodczytanych powiadomień, który wyświetla się przy ikonie informującego o aktywności, a także go ukryć. Wersja Prime odblokowuje również kilka nowych efektów graficznych oraz możliwość tworzenia folderów w schowku z aplikacjami.

Tak jak wspomniałem, standardowo Nova Launcher Prime kosztuje 24 złote, więc obniżka do 1,79 zł jest bardziej niż dobra. Promocja kończy się za 6 dni.

Źródło: Własne