[Aktualizacja] Cena Nova Launcher Prime została obniżona aż o 93%! Teraz zapłacisz za tę aplikację mniej niż 2 złote

[Aktualizacja] Cena Nova Launcher Prime została obniżona aż o 93%! Teraz zapłacisz za tę aplikację mniej niż 2 złote

Wiedziałem, że okres świąteczny będzie dobrym czasem dla osób, które lubią bawić się w modyfikowanie swojego urządzenia. Jak co roku, tak i teraz firma TeslaCoil Software znacznie przeceniła swój flagowy produkt – Nova Launcher Prime. Dzięki temu kupicie go już za mniej niż dwa złote!

Nova Launcher Prime to jedna z pierwszych aplikacji, którą kupują użytkownicy Androida. Nic w tym dziwnego, nawet w mojej rodzinie mają ją prawie wszyscy – moi bracia wyposażyli się w ten program kilka lat temu (wtedy jego promocyjna cena wynosiła zaledwie kilkadziesiąt groszy), natomiast ja zrobiłem to rok temu.

Nova Launcher Prime została przeceniona również i w tym roku. Zamiast 24 złotych przyjdzie Wam za nią zapłacić jedynie 1,79 złotych, co oznacza, obniżkę aż o 93%! To złota oferta i nie ma się co zastanawiać, tylko od razu trzeba iść do >Sklepu Play< i kupić tę aplikację.

Dlaczego warto zainteresować się Nova Launcher Prime?

Wersja premium tego Launchera wprowadza mnóstwo dodatków. Zacznijmy od gestów – można różnym akcjom przypisać zadania, na przykład u mnie podwójne dotknięcie ekranu włącza dodawanie zadania w Todoist. Przydatnym dodatkiem jest też licznik zaległych powiadomień, który wyświetla się przy ikonie danej aplikacji. Oczywiście to nie wszystkie elementy, jakie dodaje wersja Prime, bowiem warto odnotować jeszcze możliwość tworzenia folderów w szufladzie aplikacji, czy większą liczbę animacji przewijania.

Uwaga, aby móc korzystać z Nova Launcher Prime, należy najpierw zainstalować program Nova Launcher. Niestety, nie wiemy, jak długo potrwa ta promocja, więc warto dokonać zakupu już teraz. Bezpośredni link do aplikacji macie powyżej.

Źródło: własne

Aktualizacja: Obniżka aplikacji trwa do 2 stycznia 2018 roku, a więc macie jeszcze dwa tygodnie na dokonanie zakupu.