Promocja: Nokia 7 Plus za mniej niż 1400 złotych – to naprawdę dobra cena! | Tabletowo.pl

Promocja: Nokia 7 Plus za mniej niż 1400 złotych – to naprawdę dobra cena!

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli szukasz mocnego smartfona ze średniej półki, to dobrą propozycją dla Ciebie może być Nokia 7 Plus. Tym bardziej teraz, kiedy jest ona dostępna w promocyjnej cenie. Jest tylko jeden haczyk: nie w Polsce, tylko we włoskim Amazonie, aczkolwiek nie powinno to stanowić dla zainteresowanych większego problemu.

Powrót Nokii na rynek był dla wielu osób sporym zaskoczeniem. Obecnie marka świetnie sobie radzi pod kierownictwem HMD Global – w 2017 roku Finom udało się sprzedać aż 8,5 miliona smartfonów. Tak dobre wyniki nie są jednak spowodowane tylko sentymentem użytkowników do kultowego producenta. Wynikają one ze świetnego stosunku ceny do możliwości oferowanych urządzeń.

W Polsce Nokia 7 Plus kosztuje 1699 złotych. Teraz można jednak kupić ją we włoskim Amazonie za 314,02 euro, czyli około 1340 złotych! Co prawda cena, jaka pojawia się na stronie internetowej, wynosi 311,46 euro, ale przy wysyłce do Polski sklep wyrównuje VAT do obowiązujących w naszym kraju 23%. W promocyjnej cenie dostępna jest tylko jedna wersja kolorystyczna – Black/Copper.

Aktualizacja - 2018.06.07 Promocja zakończona.

Polecamy również:

Oto smartfon, który pozwoli HMD Global zawalczyć o nasze serca i portfele – Nokia 7 Plus

Źródło: Pepper

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona