nawigacja BECKER Active.6S Plus i wideorejestartor SmartGPS DVR 1100L WiFi (fot. BECKER, SmartGPS)

Promocja: nawigacja marki Becker i wideorejestrator SmartGPS taniej nawet o 200 złotych

Z okazji zbliżającego się święta wszystkich babć i dziadków marki Becker i SmartGPS postanowiły przygotować specjalną ofertę, dzięki której nawigację z portfolio pierwszej i wideorejestrator z oferty drugiej można kupić nawet o 200 złotych taniej.

Nawigacja BECKER Active.6S PLUS

Urządzenie wyposażono w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala i rozdzielczości 800×480 pikseli. Sprzęt oferuje też 4 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB. Na pokładzie nawigacji BECKER Active.6S PLUS wgrane są mapy 46 europejskich krajów. Całość ma wymiary 166,8×103,1×16 mm i jest mocowana do uchwytu za pomocą łącznika magnetycznego.

Nawigacja BECKER Active.6S PLUS oferuje kierowcom wiele udogodnień, m.in. asystenta zjazdu, asystenta parkowania, który pomoże znaleźć parking w pobliżu miejsca docelowego podróży oraz asystenta pasa, dzięki któremu odpowiednio wcześniej zostanie zasugerowana zmiana pasa, aby nie przegapić zjazdu. Nie zabrakło też ostrzeżeń o ograniczeniach prędkości i opcji wybrania optymalnej trasy (oprogramowanie bierze pod uwagę warunki panujące w określonych porach dnia).

Regularna cena nawigacji BECKER Active.6S PLUS to 599,99 złotych, jednak w promocji można ją kupić aż o 200,99 złotych taniej, tj. za 399 złotych. Urządzenie w niższej cenie dostępne jest w >sklepie internetowym 4 cv<.

Wideorejestrator SmartGPS DVR-1100L WiFi

Model ten wyposażono w sensor Sony, który nagrywa wideo w rozdzielczości Full HD 1920×1080 pikseli przy 30 klatkach na sekundę w formacie MOV. Obiektyw ma pole widzenia 140° i przysłonę f/2.0. Obraz wyświetlany jest na kolorowym ekranie TFT LCD o przekątnej 2 cali, lecz filmy można także odtworzyć na – na przykład – telewizorze (w tym celu wystarczy połączyć oba urządzenia za pomocą kabla z końcówką HDMI) lub smartfonie (wówczas sprzęty łączy się za pośrednictwem sieci Wi-Fi).

Wideorejestrator SmartGPS DVR-1100L WiFi nagrywa nie tylko obraz, ale także dźwięk, który potem może również odtworzyć (ma bowiem zarówno mikrofon, jak i głośnik). Urządzenie wyposażono też w czujnik wstrząsowy (G-sensor). Wszystkie pliki zapisywane są na karcie pamięci microSD (maksymalna obsługiwana pojemność to 64 GB).

Jak podają porównywarki cenowe, regularna cena wideorejestratora SmartGPS DVR-1100L WiFi wynosi obecnie 299 złotych, jednak w >sklepie internetowym 4 cv< urządzenie to można kupić za 249 złotych, czyli o 50 złotych taniej.

Powyższe promocje mają obowiązywać przez najbliższe dwa tygodnie.

Źródło: informacja prasowa