Zabierz Walentynkę na randkę elektryczną hulajnogą – Lime ma promocję na 14 lutego

Nie trzeba obchodzić Walentynek, żeby skorzystać z promocji Lime na 14 lutego. W końcu jeździć hulajnogą za pół ceny można równie dobrze nie będąc zakochanym. Samotnie. W ciszy. Połykając łzy.

Pomysłów na spędzenie Walentynek pewnie jest sporo. Najlepszy jest jednak ten własny, samodzielnie obmyślany, może trochę szalony. Trudno powiedzieć, czy pod kategorię pozytywnego szaleństwa podpada przejażdżka elektryczną hulajnogą Lime, jednak wydaje się być ona kuszącą propozycją w sytuacji, gdy za wypożyczenie sprzętu zapłacimy o połowę mniej niż zwykle.

Limonka na Walentynki

Promocja jest formą zniżki na przejazdy grupowe, a więc nie chodzi o to, by na jedną hulajnogę próbowały stawać zakochane pary. Niezależnie od tego, czy mamy towarzysza podróży czy nie, 14 lutego otrzymamy 50 procent zniżki na jeden z przejazdów po wprowadzeniu do aplikacji promocyjnego kodu: LIMEOVE. Kod należy wpisać przed wykonaniem przejazdu i może zostać on wykorzystany przez wszystkich użytkowników aplikacji przez cały dzień w najbliższy piątek.

Jak informuje Paulina Ackermann, dyrektor Lime w Polsce, Czechach i na Węgrzech,

„Wprowadzona kilka miesięcy temu funkcja grupowych przejazdów, dostępna w aplikacji Lime, zyskała dużą popularność wśród mieszkańców polskich miast. Statystyki firmy pokazują, że już co piąty użytkownik w Polsce wybiera właśnie tę opcję podczas wypożyczenia hulajnogi. Mamy nadzieję, że również w Walentynki rozwiązanie to okaże się ciekawą alternatywą na wspólne spędzenie czasu zarówno dla par, jak i grup znajomych.”

Dodatkowy kod dla polskich użytkowników Lime

Dodatkowo, aby uczcić przekroczenie liczby 5 milionów przejazdów przez użytkowników Lime w Polsce, firma udostępnia nowym użytkownikom aplikacji w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu kod na darmowy przejazd do 10 złotych (14 minut). Aby skorzystać z oferty, wystarczy wpisać  w aplikacji w sekcji “Portfel -> Kupony promocyjne” kod o treści: LIME5M, który jest aktywny do końca kwietnia.

źródło: informacja prasowa