Promocja na smartfony w sklepie x-kom | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Promocja na smartfony: Xiaomi Mi 9T, Huawei P20 i inne taniej nawet o 800 zł

Przy okazji w niższych cenach możecie kupić także wiele akcesoriów do nich

Dołącz do dyskusji 0

W dzisiejszych czasach mało kto wyobraża sobie funkcjonowanie bez telefonu. Warto więc zadbać, aby sprzęt z którego korzystacie był jak najlepszy. W tym tygodniu macie do tego doskonałą okazję. Skorzystajcie z Tygodnia smartfonów w x-kom i kupcie sprzęt na miarę swoich oczekiwań. Możecie również zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria GSM. Poniżej znajdziecie pełną ofertę.

Zniżki do -800 zł na smartfony i akcesoria

Wasz smartfon nie nadąża? Aplikacje zwalniają, a bateria odmawia posłuszeństwa zaledwie po kilku godzinach? Mamy na to radę – skorzystajcie z Tygodnia smartfonów w x-kom. Znajdziecie tutaj smartfony po brzegi wypełnione nowymi technologiami, gotowe zarówno na rozrywkę, jak i wielozadaniową pracę. Na tym jednak nie koniec. Kiedy już wybierzecie sprzęt, możecie również wyposażyć go w niezbędne akcesoria, jak np. etui czy power bank. A to wszystko w cenach niższych nawet o 800 złotych.

W ofercie Tygodnia smartfonów znajdziecie m.in.:

Zasady promocji Tydzień smartfonów

Aby skorzystać ze zniżek, musicie aktywować w swoim koszyku kod rabatowy: smartfon. Oferta rabatowa jest ważna od 07.10.2019 do 13.10.2019 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem x-kom

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona