Super promocja na Nova Launcher Prime w Sklepie Play | Tabletowo.pl

Super promocja na Nova Launcher Prime w Sklepie Play

Aplikacja kosztuje teraz jedynie 1,79 zł

Dołącz do dyskusji 0

Nova Launcher, czyli chyba najpopularniejszy launcher na Androida, został przeceniony w Sklepie Play. Jeżeli do tej pory nie pobraliście jeszcze aplikacji lub polowaliście na fajną promocję, to właśnie nadarzyła się świetna okazja, by zakupić tę apkę za niewielkie pieniądze.

Co jakiś czas twórcy różnych aplikacji częstują nas fajnymi promocjami. Ostatnio w czerwcu tego roku i dokładnie za tę samą cenę, mogliśmy nabyć Nova Launcher. W tej chwili nie jest inaczej, bowiem właśnie teraz, czyli dokładnie pół roku później, aplikację można pobierać za jedyne 1,79 złotego.

O ile sama aplikacja w wersji podstawowej jest darmowa, to już za wersję Prime trzeba słono zapłacić. Płatny wariant wnosi nowe dodatki i funkcje, których nie znajdziemy w podstawowej wersji, a są to między innymi: gesty, licznik nieprzeczytanych wiadomości z różnych aplikacji, ukrywanie aplikacji, czy też dodatkowe efekty przewijania pulpitów i sporo innych ciekawych opcji. Nova normalnie kosztuje sporo ponad 10 złotych, a więc to właśnie teraz jest świetna okazja na to, by w tym świątecznym okresie skorzystać z promocji.

Aplikację możecie pobierać tutaj, ale należy pamiętać o tym, by najpierw zopatrzyć się w podstawową wersję launchera. Promocja jest ograniczona w czasie, więc spieszcie się, by nie przegapić okazji ;).

Źródło: Sklep Play

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona