Promocja: wybrane gry na urządzenia NVIDIA SHIELD taniej nawet o 80% | Tabletowo.pl

Promocja: wybrane gry na urządzenia NVIDIA SHIELD taniej nawet o 80%

Dołącz do dyskusji 0

Dobra, możecie nie lubić Halloween i psioczyć, że to hamerykańskie święto, a my powinniśmy czcić nasze słowiańskie tradycje. Podejrzewam jednak, że właściciele urządzeń nie pogardzą dedykowaną promocją, dzięki której mogą kupić kilka tytułów taniej nawet o 80%.

Producent postanowił obniżyć ceny zarówno gier w usłudze streamowania GeForce NOW, jak i na Androida. Warto też pamiętać, że w przypadku tej pierwszej, użytkownik otrzymuje przy okazji również klucz, dzięki któremu będzie mógł aktywować dany tytuł na platformie Steam i grać w niego także na pececie. Strasznie to fajne.

Poniżej lista gier objętych promocją (w nawiasie platforma, na którą jest przeznaczona):

Jak widać, najmniejsza obniżka to 40%, najpopularniejsza to 50%, a największa to 80%. Jak wspomniałem, możecie nie tolerować Halloween, ale nie zaprzeczycie, że to świetna okazja, żeby wzbogacić swoją bibliotekę o nowy tytuł, albo nawet kilka pozycji. Szczególnie, jeżeli lubicie takie mroczne klimaty.

Na podjęcie decyzji o ewentualnym zakupie macie jeszcze kilka dni – promocja potrwa bowiem od dziś, 27 października, do 31 października włącznie. Możecie się więc przespać z tematem, ewentualnie zrobić przelew na odpowiednie konto i w poniedziałek lub wtorek coś kupić. Jeżeli macie takie plany, koniecznie dajcie znać w komentarzach, co Wam wpadło w oko!

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona