[AKTUALIZACJA] Promocja: Motorola Moto G (2015), Moto X Play i Moto X Style dużo taniej

Jeśli przymierzaliście się do zakupu jednego z niedawno zaprezentowanych przez Motorolę smartfonów, to teraz macie ku temu świetną okazję. Nie, żebym robił reklamę, ale oferta przygotowana przez nasze rodzime sklepy elektroniczne jest naprawdę godna uwagi.

Reklama

Chodzi dokładnie o Motorolę Moto G (2015), Moto X Play i Moto X Style. Cenę każdego ze smartfonów można obniżyć, używając specjalnego kodu MOTOROLA. X-KOM wprowadził trochę zamieszania, jeśli chodzi o udzielany rabat, ale najważniejsze, że końcowo to właśnie Wy zyskujecie. Oto ceny poszczególnych urządzeń:

  • Motorola Moto G (2015) biała / czarna – 699 zł, rabat 140 zł,
  • Motorola Moto X Play biała – 1329 zł, rabat 120 zł,
  • Motorola Moto X Play czarna – 1349 zł, rabat 100 zł,
  • Motorola Moto X Style biała / czarna – 2099 zł, rabat 200 zł.

W Komputroniku natomiast trwa promocja, w ramach której ceny wszystkich trzech smartfonów Motoroli można obniżyć o 100 złotych. Wystarczy skorzystać z kodu rabatowego CASHMOTO.

Rabat w wysokości 100 zł oferują również inne sklepy z elektroniką – Sferis i Neo24.pl. Natomiast MediaMarkt przyznaje klientom ww. kwotę, ale nie obniża ona ceny urządzenia, tylko jest to wykorzystania przy okazji kolejnych zakupów.

Wydaje mi się, że to świetna okazja, żeby wejść w posiadanie jednego z najnowszych smartfonów Motoroli, bo ceny naprawdę są zachęcające (sam bym chętnie skorzystał z tej promocji, gdyby nie to, że jeszcze trochę za wcześnie na wymianę mojego obecnego telefonu). Pamiętajcie, że oferta jest ważna do 7 listopada (w Komputroniku do 8 listopada) lub do wyczerpania zapasów.

[AKTUALIZACJA] 03.11.2015, godz. 16:32:

X-KOM, podobnie, jak pozostałe sklepy, daje już tylko 100 zł rabatu na wszystkie smartfony, więc ich ceny automatycznie są wyższe niż w pierwszym dniu promocji.

Dzięki Bartosz za dodatkowe info!

Źródło: X-KOM, Komputronik, Sferis, Neo24.plMediaMarkt