[AKTUALIZACJA] Promocja: Motorola Moto G (2015), Moto X Play i Moto X Style dużo taniej | Tabletowo.pl

[AKTUALIZACJA] Promocja: Motorola Moto G (2015), Moto X Play i Moto X Style dużo taniej

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli przymierzaliście się do zakupu jednego z niedawno zaprezentowanych przez Motorolę smartfonów, to teraz macie ku temu świetną okazję. Nie, żebym robił reklamę, ale oferta przygotowana przez nasze rodzime sklepy elektroniczne jest naprawdę godna uwagi.

Chodzi dokładnie o Motorolę Moto G (2015), Moto X Play i Moto X Style. Cenę każdego ze smartfonów można obniżyć, używając specjalnego kodu MOTOROLA. X-KOM wprowadził trochę zamieszania, jeśli chodzi o udzielany rabat, ale najważniejsze, że końcowo to właśnie Wy zyskujecie. Oto ceny poszczególnych urządzeń:

  • Motorola Moto G (2015) biała / czarna – 699 zł, rabat 140 zł,
  • Motorola Moto X Play biała – 1329 zł, rabat 120 zł,
  • Motorola Moto X Play czarna – 1349 zł, rabat 100 zł,
  • Motorola Moto X Style biała / czarna – 2099 zł, rabat 200 zł.

W Komputroniku natomiast trwa promocja, w ramach której ceny wszystkich trzech smartfonów Motoroli można obniżyć o 100 złotych. Wystarczy skorzystać z kodu rabatowego CASHMOTO.

Rabat w wysokości 100 zł oferują również inne sklepy z elektroniką – Sferis i Neo24.pl. Natomiast MediaMarkt przyznaje klientom ww. kwotę, ale nie obniża ona ceny urządzenia, tylko jest to wykorzystania przy okazji kolejnych zakupów.

Wydaje mi się, że to świetna okazja, żeby wejść w posiadanie jednego z najnowszych smartfonów Motoroli, bo ceny naprawdę są zachęcające (sam bym chętnie skorzystał z tej promocji, gdyby nie to, że jeszcze trochę za wcześnie na wymianę mojego obecnego telefonu). Pamiętajcie, że oferta jest ważna do 7 listopada (w Komputroniku do 8 listopada) lub do wyczerpania zapasów.

[AKTUALIZACJA] 03.11.2015, godz. 16:32:

X-KOM, podobnie, jak pozostałe sklepy, daje już tylko 100 zł rabatu na wszystkie smartfony, więc ich ceny automatycznie są wyższe niż w pierwszym dniu promocji.

Dzięki Bartosz za dodatkowe info!

Źródło: X-KOM, Komputronik, Sferis, Neo24.plMediaMarkt

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona