Promocja: Modecom FreePC z wybranymi hybrydami za jedyne 99 złotych | Tabletowo.pl

Promocja: Modecom FreePC z wybranymi hybrydami za jedyne 99 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Nie korzystałam nigdy ze sticka z systemem Windows 10, bo nie miałam takiej potrzeby. Ale im bardziej zgłębiam temat, tym bardziej ciekawe wydają mi się te rozwiązania. Aktualnie trwa promocja, w ramach której jeden z takich modeli, Modecom FreePC, możecie kupić za jedyne 99 złotych. Warunkiem jest jednak wejście w posiadanie jednego z urządzeń objętych promocją: hybrydy lub laptopa.

Czym jest Modecom FreePC? To dosłownie komputer kieszonkowych rozmiarów, który można zmieścić do każdej, nawet małej kieszeni spodni. W obudowie wielkości pendrive’a zamknięto parametry klasycznego komputera – w tym przypadku czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735F, 2GB pamięci RAM oraz system firmy Microsoftu – Windows 10 Home. W zestawie mamy też pakiet biurowy Office w wersji trialowej – na 30 dni.

Zasada działania FreePC jest bardzo prosta. Wpinamy go do złącza HDMI w telewizorze, monitorze lub projektorze, podłączamy do niego – za pomocą modułu Bluetooth – urządzenia peryferyjne, by móc sterować całością i po chwili mamy pełnoprawne urządzenie z systemem Windows 10. A jeśli przyjdzie taka potrzeba, bezpośrednio do sticka można podpiąć pendrive lub dysk zewnętrzny pod pełnowymiarowy port USB lub skorzystać z karty pamięci microSD. Prawda, że banalnie proste?

Standardowo za to urządzenie należy zapłacić ok. 400 złotych, ale w najnowszej promocji sieci sklepów Sferis można je nabyć za jedyne 99 złotych. Aby to zrobić trzeba jednak kupić jeden ze sprzętów objętych promocją – a do wyboru jest sporo naprawdę ciekawych hybryd i laptopów z systemem Windows 10.

Listę urządzeń objętych promocją znajdziecie klikając w ten link.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem Sferis

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona