Microsoft Surface Pro

WOW, takiej promocji jeszcze nie było! Microsoft Surface Pro z klawiaturą w zadziwiająco niskiej cenie

Nieczęsto zdarzają się takie promocje, a jeśli już, to raczej z jakieś okazji – czy to zbliżających się świąt, czy akcji typu Czarny Piątek. Tymczasem Microsoft ot tak, po prostu stworzył zestaw Surface Pro z klawiaturą Type Cover w zadziwiająco niskiej cenie, z naprawdę duuużym rabatem.

Surface Pro to nietypowy sprzęt, bo chociaż głównie jest tabletem, to z powodzeniem może zastąpić również laptop. Niezbędna jest jednak do tego klawiatura, która standardowo kosztuje ~700 złotych. W tej promocji dostaniecie ją jednak za jedyne 100 złotych, czyli w Waszej kieszeni zostanie ponad pół tysiąca złotych. A to jeszcze nie koniec oszczędności.

Drugą, a właściwie główną składową wspomnianego zestawu jest Surface Pro w konfiguracji z procesorem Intel Core i5 siódmej generacji, 8 GB RAM i dyskiem SSD o pojemności 256 GB. Standardowo kosztuje ona 6499 złotych, lecz w tym przypadku dostaniecie na nią naprawdę solidny rabat w wysokości aż 1900 złotych.

Aby Wam ułatwić napiszę, że standardowo na powyższy zestaw (Surface Pro + klawiatura Type Cover) trzeba by było wydać 7168,90 złotych. Tymczasem w zestawie po rabatach wyjdzie Wam zaledwie 4699 złotych, co oznacza oszczędność na poziomie ~2500 złotych! Przyznacie, że to niemało.

Na koniec trzeba jednak dodać, że oferta obowiązuje tylko w sklepie internetowym Microsoftu (bezpośredni link do niej poniżej). W dodatku promocja potrwa jedynie do 3 maja 2018 roku, więc jeszcze tylko przez cztery dni (licząc z dzisiaj). Jeżeli więc ktoś miał na oku Surface Pro, to w tym momencie na pewno nie znajdzie lepszej oferty u autoryzowanego dystrybutora.

Dzięki Artur za cynk!