Jedną z wersji Microsoft Surface Pro kupisz teraz sporo taniej - w kieszeni zostanie Ci aż 600 złotych 20
Microsoft Surface Pro

Jedną z wersji Microsoft Surface Pro kupisz teraz sporo taniej – w kieszeni zostanie Ci aż 600 złotych

Promocje na Microsoft Surface Pro pojawiają się jedna za drugą – rzadko kiedy wszystkie konfiguracje można kupić w cenach, ustalonych przez producenta. Teraz obniżono cenę jednej z wersji, dzięki czemu w kieszeni klientów zostanie aż 600 złotych.

Obecnie w sklepie Microsoftu dostępnych jest siedem konfiguracji Microsoft Surface Pro, bowiem ostatnio dołączono do oferty model z procesorem Intel Core i5, 8 GB RAM i dyskiem SSD o pojemności 128 GB. Dla przypomnienia, jego cenę ustalono na 4999 złotych. W promocji dostępna jest jednak inna, nieco lepiej wyposażona wersja urządzenia.

Mowa dokładniej tu o konfiguracji z procesorem Intel Core i5, 8 GB RAM i dyskiem SSD o pojemności 256 GB. Regularna cena tej wersji, niezmienna od dnia wprowadzenia jej do sprzedaży, wynosi 6499 złotych. Właśnie jednak nadarza się okazja, aby zaoszczędzić kilka stówek i kupić ją za 5899 złotych, czyli aż o 600 złotych taniej.

Z tego, co widzę, oferta dostępna jest w oficjalnym sklepie Microsoftu oraz w sklepie RTV Euro AGD. Inne sklepy cały czas sprzedają tę konfigurację za 6499 złotych. Nigdzie nie widzę informacji, do kiedy potrwa promocja, więc trudno powiedzieć, kiedy się zakończy, chociaż momentami można odnieść wrażenie, że to stała obniżka ceny (aczkolwiek nie mogę dać Wam na to gwarancji).

Trzeba też pamiętać, że w zestawie sprzedażowym znajduje się jedynie sam tablet – klawiaturę i rysik należy (jak coś) sobie dokupić osobno. Ceny tej pierwszej w oficjalnym sklepie Microsoftu zaczynają się od 649,90 złotych, podczas gdy za stylus należy z kolei zapłacić 499 złotych.

*linki do sklepu RTV Euro AGD to tzw. linki afiliacyjne, zawierające informację, że zostaliście przekierowani właśnie z Tabletowo; jeżeli ich nie widzicie, wyłączcie na chwilę adblocka :)