Błyskawiczna wyprzedaż w poniedziałek: Mi In-Ear Headphones Pro za 75 złotych | Tabletowo.pl

Błyskawiczna wyprzedaż w poniedziałek: Mi In-Ear Headphones Pro za 75 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Xiaomi przedstawiać nie trzeba nikomu, choć nie wszyscy są świadomi tego, że ta chińska firma produkuje również cieszące się sporym uznaniem słuchawki dokanałowe. Jeżeli potrzebujecie nowych muzycznych grajków, to już w poniedziałek będzie można wyrwać model tej firmy w promocyjnej cenie.

Od czasu do czasu informujemy Was o tak zwanych błyskawicznych wyprzedażach, które organizuje oficjalny dystrybutor marki Xiaomi, sklep Mi-home.pl. Dwa tygodnie temu był to Xiaomi Mi Bluetooth Speaker, a w najbliższyponiedziałek będą to słuchawki Mi In-Ear Headphones Pro.

Standardowa cena tych słuchawek wynosi 99 złotych, jednak już w poniedziałek, 29 października, będzie można zapłacić za nie trochę mniej – na Mi In Ear Headphones Pro będzie trzeba wydać 75 złotych. Wydawać by się mogło, że to zaledwie dwadzieścia parę złotych obniżki, jednak jeśli weźmiemy pod uwagę, że to prawie jedna czwarta pełnoprawnej ceny produktu, to promocja staje się całkiem interesująca.

Mi In-Ear Headphones Pro Silver to słuchawki dokanałowe Xiaomi, których oznaczenie modelowe to QTER01JY – wspominam o tym dlatego, że Mi In-Ear Headphones Pro HD Silver to, mimo zbliżonej nazwy, jeszcze inne słuchawki. Jeżeli chodzi o specyfikację techniczną, to najważniejsze „cyferki” dotyczące opisywanego produktu możecie znaleźć poniżej – powtórzę tylko, jak mantrę, że w przypadku sprzętu audio z tego segmentu, nie należy traktować ich jako wyznacznik… czegokolwiek.

Model QTER01JY
Typ słuchawek Dokanałowe
Czułość słuchawek 101 dB
Pasmo przenoszenia 20 ~ 20 000 Hz
Impedancja 32 Ω
Kolor Srebrny
Waga 14 g
Długość kabla 1,25 m
Materiał wykonania Emaliowany kabel miedziany
Dodatkowe informacje Pilot na kablu

Niestety, nie mamy informacji na temat tego ile sztuk zostanie „wystawionych” w ramach błyskawicznej wyprzedaży. Wiemy wyłącznie, że zacznie się ona 29 października o 10:00 i potrwa aż do północy lub do wyczerpania zapasów. Doświadczenie pokazuje, że w przypadku organizowanych przez Mi-home.pl promocji, zdecydowanie wcześniej realizowany jest ten drugi warunek – osobom zainteresowanym słuchawkami nie pozostaje nic innego, jak ustawić odpowiedni „przypominacz” i czekać na obniżkę ceny. Powodzenia!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona