Mi Band 3 w niezłej cenie. To dobry moment, żeby kupić inteligentną opaskę Xiaomi

Inteligentnych opasek prosto od Xiaomi nie trzeba przedstawiać nikomu. Bransoletki producenta różnych generacji można zobaczyć na rękach wielu Polaków, a już od jakiegoś czasu w sklepach dostępna jest jej najnowsza wersja, trójka. Wielu z was pewnie ma na nią chrapkę – teraz jest dobra okazja, żeby zaoszczędzić parę dolarów, bo Mi Band 3 pojawił się w sieci w całkiem korzystnej cenie.

O tym, że Mi Band 3 pojawił się w polskiej dystrybucji informowaliśmy Was na łamach Tabletowo już jakiś czas temu i trzeba przyznać, że Xiaomi pozytywnie zaskoczyło nas ceną wywoławczą za opaskę. Są jednak tacy, którzy woleliby wydać mniej niż 149 złotych – z pomocą przychodzą różnego rodzaju portale aukcyjne z Państwa Środka. Aktualnie całkiem przyzwoitą cenę wywoławczą za bransoletkę ma sklep JoyBuy, o którym wspominaliśmy już kilka razy przy okazji różnych ofert.

Reklama

Aktualnie Mi Band 3 został wyceniony na 22,99 dolara, a przesyłka jest darmowa. Zanim przeliczymy to na złotówki, musicie wiedzieć, że jest to chińska wersja opaski, którą należy spolszczyć poprzez zainstalowanie odpowiedniej aplikacji. Może to odrobinę problematyczne, ale w zamian za cenę wynoszącą mniej niż 84 złote, warto poświęcić paręnaście minut zabawy. No, i oczywiście można wydać trzy zielone więcej i mieć wersję międzynarodową ;)

Jeżeli tylko jesteście zainteresowani tą opaską, to musicie wiedzieć, że ta cena jest rzeczywiście dosyć korzystna. Warto jednak mieć na względzie, że nie na tyle, żeby rozbijać ostatnią świnkę-skarbonkę. Mi Band 3 w zbliżonej kwocie dostępny jest stosunkowo często, choć prywatnie uważam, że w najbliższym czasie trudno będzie wyrwać go jeszcze taniej.

https://www.tabletowo.pl/2018/08/26/recenzja-test-xiaomi-mi-band-3/

Przyznam szczerze, że bardziej niż Mi Band 3 przemawia do mnie opaska Hey Plus, która oferuje znacznie więcej. Jednak za każdym razem, kiedy o tym pomyślę, przypominam sobie, że za trójkę trzeba zapłacić mniej niż sto złotych i wtedy sam zastanawiam się nad jej zakupem. Zwłaszcza, że cena jest całkiem korzystna, a dwójka służyła mi całkiem nieźle…

źródło: gsmManiaK