[AKTUALIZACJA] Media Expert i Samsung łączą siły. Kup smartfona, a otrzymasz słuchawki lub głośnik i kilkaset złotych w bonusie | Tabletowo.pl

[AKTUALIZACJA] Media Expert i Samsung łączą siły. Kup smartfona, a otrzymasz słuchawki lub głośnik i kilkaset złotych w bonusie

Dołącz do dyskusji 0

Jak zapewne wszyscy wiecie, wczoraj miała miejsce premiera Samsunga Galaxy Note 9 i według wielu osób to dobry moment, żeby wybierając smartfona cofnąć się kilka miesięcy wstecz i pomyśleć o serii S. Media Expert postanowiło uatrakcyjnić nieco wizję zakupu najnowszych esek. Na wypadek, gdybyście szukali czegoś tańszego, przygotowano promocję na trzy średniaki.

Dzisiejszy wpis tyczy się dwóch promocji na pięć smartfonów, pozwólcie więc, że zostanie on podzielony na dwie sekcje. Pierwsza będzie tyczyć się tych, których interesuje zakup Samsunga Galaxy S9 lub S9+. Druga obejmuje trzy modele i być może zainteresuje osoby chętne na modele A6, A6+ lub A8.

Samsung Galaxy S9 oraz S9+ – głośnik Marshall i bonusowe 400 złotych przy odkupie smartfona

Jeżeli zdecydujecie się na zakup którejś z es-dziewiątek w Media Expert, to zyskujecie na dwóch płaszczyznach. Po pierwsze, nadal obowiązuje wielokrotnie poruszany już przez nas program Odkup i nie zdziwicie się pewnie jeśli powiem, że Samsung dorzuca kupon na bonusową gotówkę dla tych, którzy postanowią pozbyć się swojego smartfona. W tym przypadku jest to gwarantowane czterysta złotych, nie licząc oczywiście tego, na ile zostanie wycenione Wasze stare urządzenie.

Oprócz tego, do Waszego koszyka dorzucony zostanie Marshall Action, za którego normalnie trzeba zapłacić 659 złotych (w Media Expert kosztuje on dwie dyszki więcej). Nie wiem czy ten głośnik bezprzewodowy jest aż tak kultowy, jak głosi tytuł promocji, ale na pewno warto wziąć go pod uwagę, zwłaszcza jako gratis ;).

Macie chrapkę na 256 GB? To głośnik będzie lepszy

Jeśli jesteście zainteresowani którąś z es-dziewiątek, ale potrzebujecie 256 gigabajtów pamięci wewnętrznej, to do Waszego zamówienia dorzucony zostanie nie Marshall Action, a Marshall Killburn o wartości 849 złotych – w sklepie został on wyceniony co prawda na 1199 peelenów, ale zarówno konkurencja, jak i regulamin promocji, uwzględniają niższą cenę ;).

Samsung Galaxy A6, A6+ i A8 – słuchawki Marshall i bonusowe 250 złotych przy odkupie smartfona

W tym przypadku, oferta jest oparta na tym samym schemacie, choć – co oczywiste – nie obyło się bez różnic. W tym przypadku bonus do odkupu wynosi 250 złotych. A jaka jest różnica w sprzęcie?

Gratisem do średniaków są słuchawki Marshall Major III BT, które są zgodnie przez wszystkich wyceniane na 499 złotych.

Warunki promocji

Obie oferty są objęte wspólnym regulaminem oraz zasadami. Opisywane warunki promocyjne obowiązują do 30 sierpnia lub wyczerpania zapasów, zakupione smartfony trzeba aktywować (co ciekawe, z polską kartą SIM) do 3 października tego roku, aby uzyskać sprzęt Marshalla – po dwóch tygodniach od aktywacji, w aplikacji Samsung Members pojawi się odpowiedni kupon promocyjny.

Jeżeli chodzi zaś o bonus do odkupu smartfona, to należy uruchomić go przed końcem września (tj. do 30.09.2018) i w tej samej aplikacji odebrać kod zwiększający wycenę na portalu samsung.kupimyto.pl o odpowiednią kwotę.

Z regulaminem akcji możecie się zapoznać klikając >tutaj<

[AKTUALIZACJA]

Po publikacji tego wpisu, okazało się, że promocja obowiązuje nie tylko u naszego Partnera, ale również u innych oficjalnych dystrybutorów Samsunga. Z tego co udało mi się ustalić, na ten moment te same gratisy otrzymacie kupując wspomniane smartfony między innymi w RTV EURO AGD, Orange, x-kom, Media Markt, Morele czy Komputroniku.

źródło: gsmManiaK
grafika główna: Samsung Galaxy S9+, którego recenzję możecie nadrobić tutaj

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona