fot. bruce mars / Pexels

Jeśli właśnie nosisz się z zakupem nowego komputera lub laptopa, koniecznie spójrz na te promocje

Decyzji o kupnie nowego komputera raczej nie podejmuje się w ciągu kilku minut. Najczęściej taki sprzęt wybiera się co najmniej kilka dni, a czasami nawet i tygodni – to zupełnie zrozumiałe, że każdy chce znaleźć urządzenie, które w jak największym stopniu spełni jego oczekiwania. Dzięki tym promocjom przy zakupie nowego PeCeta lub laptopa w Media Expert możecie zgarnąć dodatkowe gratisy.

Pakiet gier o wartości 700 złotych przy zakupie komputera z procesorem Intel Core i5 lub i7

Pierwszą z promocji objęte są urządzenia napędzane przez procesor Intel Core i5 lub Intel Core i7. Jeśli wybierzecie PeCeta lub laptop z taką jednostką na pokładzie, otrzymacie w prezencie pakiet gier o łącznej wartości aż 700 złotych. W jego skład wchodzą następujące tytuły: Final Fantasy XV, Stable Orbit, DiRT 4 i Killing Floor 2. Oprócz tego dostaniecie także dodatkową zawartość w grze Dreadnought.

Reklama

Aby otrzymać ww. zestaw gratisów, należy w pierwszej kolejności oczywiście kupić jeden z komputerów lub laptopów objętych promocją – ich pełny wykaz znajdziecie >pod tym linkiem<. Kiedy już to zrobicie, musicie wypełnić formularz >na tej stronie<, aby otrzymać specjalny kod, który trzeba później wpisać na stronie softwareoffer.intel.com. Ostatnim krokiem jest wybranie gier i pobranie ich na swój jeszcze pachnący nowością sprzęt.

Powyższa promocja obowiązuje do 28 lutego 2019 roku lub do wyczerpania puli kodów.

Pakiet programów o wartości ponad 1300 złotych przy zakupie laptopa z procesorem Intel Core i7 lub i9

W przypadku tej promocji zasady są podobne, jak poprzednio, z tą tylko różnicą, że objęte są nią laptopy wyposażone w procesor Intel Core i7 lub Intel Core i9, a gratisem jest pakiet programów o wartości ponad 1300 złotych. W jego skład wchodzą: SUBNAUTICA, STARPOINT GEMINIWARLORDS, WINZIP 21, BITMAR ELITE, VIDEOSTUDIO PRO X10 i PAINTSHOP PRO X9. Dodatkowo użytkownicy otrzymają zawartość dodatkową w PUBG, Paladins: Champions of the Realm i WoW oraz półroczną subskrypcję dashlane.

Powyższa promocja obowiązuje do 28 lutego 2019 roku lub do wyczerpania puli kodów i łączy się z opisaną powyżej ofertą. Listę objętych nią laptopów znajdziecie >na tej stronie<, natomiast aby otrzymać kod, należy wypełnić formularz dostępny >na tej stronie<.

Słuchawki w prezencie przy zakupie laptopa HP Omen

W tym przypadku zasady są proste: kupując jeden z gamingowych laptopów HP Omen w prezencie otrzymacie słuchawki HP Omen. Lista modeli objętych promocją znajduje się >na tej stronie<. Co jednak bardzo istotne, łączy się ona z ofertami opisanymi powyżej, czyli możecie nie tylko dostać słuchawki, ale również pakiet gier o wartości 700 złotych i programów o wartości ponad 1300 złotych (w zależności od tego, na jaki sprzęt się zdecydujecie).

słuchawki HP Omen gratis przy zakupie laptopa HP Omen (fot. Media Expert)

Regulamin promocji „HP – Słuchawki Omen gratis!” (PDF)