Masz smaka na Maka? Przez miesiąc codziennie kupisz inny zestaw 2 for U w bardzo atrakcyjnej cenie - Tabletowo.pl

Masz smaka na Maka? Przez miesiąc codziennie kupisz inny zestaw 2 for U w bardzo atrakcyjnej cenie

Dołącz do dyskusji 0

Większość z nas raz na jakiś czas lubi skoczyć sobie do Maka. Tym bardziej, że w popularnych aplikacjach typu Qpony regularnie dostępne są kupony rabatowe, dzięki którym można sporo zaoszczędzić (standardowe ceny produktów w sporej części przypadków są bowiem zdecydowanie nieatrakcyjne). Teraz jednak pojawił się pretekst, żeby restaurację odwiedzać codziennie.

McDonald’s wystartował z promocją, w ramach której codziennie oferuje nową odsłonę zestawu 2 for U w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzisiaj na przykład są to dwa cheeseburgery za 6 złotych, natomiast wczoraj za tyle samo można było kupić Big Maca i małe frytki.

Codziennie zestaw jest inny i – jak widać na przytoczonym przed chwilą przykładzie – może również składać się z produktów, które zazwyczaj nie wchodzą w skład 2 for U. Standardowo są to bowiem – jeśli chodzi o burgery z oferty klasycznej – chikker, cheeseburger, kurczakburger i hamburger. Przy okazji McDonald’s wprowadza też nową kanapkę, Fresh Tasty z mięsem wołowym, sałatą lodową, świeżym pomidorem i sosem.

Tabletowo.pl Masz smaka na Maka? Przez miesiąc codziennie kupisz inny zestaw 2 for U w bardzo atrakcyjnej cenie Aplikacje Promocje

nowy burger Fresh Tasty (fot. McDonald’s)

W rozesłanej do mediów informacji prasowej McDonald’s instruuje, że do skorzystania z promocji konieczne jest zainstalowanie dedykowanej aplikacji na urządzeniu mobilnym, ale kupony rabatowe na specjalną edycję 2 for U są dostępne także w innych programach, m.in. Qpony.

Promocja potrwa do 18 listopada 2018 roku. Jeśli więc „macie smaka na Maka”, to jest to wręcz idealna okazja, aby zaspokoić swój głód bardzo niskim kosztem.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona