Promocja na dziś – srebrny Huawei Mate 9 dualSIM najtaniej w internecie | Tabletowo.pl

Promocja na dziś – srebrny Huawei Mate 9 dualSIM najtaniej w internecie

Dołącz do dyskusji 0

Od razu mówię: pisząc „internet” w tytule, mam na myśli ceny, które obowiązują w polskich sklepach. Nie brałem pod uwagę serwisów aukcyjnych, „oeliksów” i tym podobnych miejsc. I tak, Huawei Mate 9, taniej niż w x-kom kupić się dziś nie da.

Huawei Mate 9 to świetny phablet, zresztą nie bez powodu był chwalony w recenzji Kasi. Jego cena dość mocno się utrzymuje, tym bardziej wartościowe są promocje, dzięki którym chętni mogą złapać go nieco taniej.

Chodzi o srebrną wersję smartfonu, która jest droższa od tej złotej. W promocji „Gorący Strzał” w sklepie x-kom kosztuje ona dziś 2599 zł. To 340 złotych mniej niż wynosi regularna cena w tym sklepie. Obecnie jest to też najniższa sklepowa cena za ten wariant obudowy w całym internecie, gdyż najtańsza oferta w porównywarkach pokazuje cenę 2705 zł. Czyli stówka w kieszeni.

Promocja trwa do 22.00 dnia dzisiejszego (24.04.2017) lub do wyczerpania zapasów. W puli, w momencie publikowania wpisu, pozostało jeszcze 35 smartfonów.

źródło: x-kom

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona