Promocja: LG G7 ThinQ taniej o 500 złotych. Rabatem objęte są również inne smartfony producenta 18

Promocja: LG G7 ThinQ taniej o 500 złotych. Rabatem objęte są również inne smartfony producenta

Jestem przekonany, że niejeden z Was poluje na LG G7 ThinQ, lecz ze względu na sytuację cenową poprzednich flagowców producenta po prostu czeka na dobry moment, żeby wyrwać urządzenie w korzystnej cenie. Jeżeli miesiąc temu przegapiliście świetną promocję na tego smartfona, to macie okazję nadrobić straty.

Dokładnie miesiąc temu, bo 21 września popołudniu, Grzesiek informował Was o rewelacyjnej promocji na LG G7 ThinQ. Przyznać trzeba, że cena urządzenia w istocie topnieje w oczach – wtedy standardowa „metka” opiewała na 3099 złotych, a już teraz bez żadnej okazji zapłacić możemy za niego dwieście złotych mniej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby do łask wróciła promocyjna kwota 2399 złotych, prawda?

Promocja: LG G7 ThinQ taniej o 500 złotych. Rabatem objęte są również inne smartfony producenta 19

U naszego Partnera, Media Expert, aktualnie trwa promocja na LG G7 ThinQ, która obniża jego cenę do 2649 złotych. To całkiem niezła okazja, ale może być jeszcze lepiej – użycie kodu ME18J19-LG sprawi, że smartfon zostanie wyceniony na 2399 złotych, co mimo upływu miesiąca, nadal jest rewelacyjną ofertą. Gdzie haczyk? Jedyny, jaki istnieje, to narzucony kolor – LG G7 ThinQ dostępny jest w sklepie internetowym wyłącznie w kolorze niebieskim, ale jeśli macie chrapkę na czarnego, to możecie sprawdzić czy ten wariant jest dostępny w pobliskim sklepie – co ciekawe, zapłacicie tam za niego tyle samo, tj. 2399 złotych. Dodam tylko, że czarny LG G7 ThinQ jest dostępny w kilku salonach w mojej okolicy, więc jest spora szansa, że Wam również może się udać.

A co, jeśli macie ochotę na nowego smartfona, ale celujecie raczej w nieco niższą półkę? Promocyjny kod obniża cenę innych smartfonów producenta, wśród których znalazł się nie tylko LG K11, ale również LG V30 oraz LG Q7.

Promocja: LG G7 ThinQ taniej o 500 złotych. Rabatem objęte są również inne smartfony producenta 20

Co ważne, promocja trwa tylko do dzisiaj, tj. 21 października. Ostatnią już rzeczą, o której należy wspomnieć, jest regulamin akcji promocyjnej, z którym możecie zapoznać się >tutaj<. Nie pozostało mi nic innego, jak życzyć Wam miłych zakupów ;).

https://www.tabletowo.pl/2018/06/27/recenzja-test-opinie-lg-g7-thinq/

źródło: gsmManiaK