Promocja: LG G7 ThinQ taniej o 500 złotych. Rabatem objęte są również inne smartfony producenta | Tabletowo.pl

Promocja: LG G7 ThinQ taniej o 500 złotych. Rabatem objęte są również inne smartfony producenta

Dołącz do dyskusji 0

Jestem przekonany, że niejeden z Was poluje na LG G7 ThinQ, lecz ze względu na sytuację cenową poprzednich flagowców producenta po prostu czeka na dobry moment, żeby wyrwać urządzenie w korzystnej cenie. Jeżeli miesiąc temu przegapiliście świetną promocję na tego smartfona, to macie okazję nadrobić straty.

Dokładnie miesiąc temu, bo 21 września popołudniu, Grzesiek informował Was o rewelacyjnej promocji na LG G7 ThinQ. Przyznać trzeba, że cena urządzenia w istocie topnieje w oczach – wtedy standardowa „metka” opiewała na 3099 złotych, a już teraz bez żadnej okazji zapłacić możemy za niego dwieście złotych mniej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby do łask wróciła promocyjna kwota 2399 złotych, prawda?

U naszego Partnera, Media Expert, aktualnie trwa promocja na LG G7 ThinQ, która obniża jego cenę do 2649 złotych. To całkiem niezła okazja, ale może być jeszcze lepiej – użycie kodu ME18J19-LG sprawi, że smartfon zostanie wyceniony na 2399 złotych, co mimo upływu miesiąca, nadal jest rewelacyjną ofertą. Gdzie haczyk? Jedyny, jaki istnieje, to narzucony kolor – LG G7 ThinQ dostępny jest w sklepie internetowym wyłącznie w kolorze niebieskim, ale jeśli macie chrapkę na czarnego, to możecie sprawdzić czy ten wariant jest dostępny w pobliskim sklepie – co ciekawe, zapłacicie tam za niego tyle samo, tj. 2399 złotych. Dodam tylko, że czarny LG G7 ThinQ jest dostępny w kilku salonach w mojej okolicy, więc jest spora szansa, że Wam również może się udać.

A co, jeśli macie ochotę na nowego smartfona, ale celujecie raczej w nieco niższą półkę? Promocyjny kod obniża cenę innych smartfonów producenta, wśród których znalazł się nie tylko LG K11, ale również LG V30 oraz LG Q7.

Co ważne, promocja trwa tylko do dzisiaj, tj. 21 października. Ostatnią już rzeczą, o której należy wspomnieć, jest regulamin akcji promocyjnej, z którym możecie zapoznać się >tutaj<. Nie pozostało mi nic innego, jak życzyć Wam miłych zakupów ;).

Recenzja LG G7 ThinQ – ubolewam, że szeroki kąt przestał być „ultra”

źródło: gsmManiaK

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona